xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bebeğe Yılbaşı Hediyesi Seçerken

0 1.216

Yakın arkadaşlarınız olan bir çiftin yakın zamanda bir bebeği oldu ve onların bu günde kendilerinden ziyade bebeklerine alınacak hediyelere ihtiyaç duyduklarını mı hissediyorsunuz? Bebeğe hediye almak kulağa dünyanın en kolay işiymiş gibi gelse de bu konuda dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Örneğin bebeğe yılbaşı hediyesi olarak mama ya da giyim eşyaları almayı düşünüyorsanız bebeğin yaşını ve herhangi bir gıdaya alerjisi olup olmadığın ı mutlaka öğrenmeniz gerekir.

Bunun yanında anne babasının normal şartlarda bebeğe almak istemeyecekleri (maddi şartlar, sağlık durumu ya da kişisel tercihleri nedeniyle) herhangi bir şeyi de hediye olarak seçmemeye özen göstermelisiniz. İşte bebeğe hediye alırken dikkat etmeniz gereken noktalar ve yararlanabileceğiniz bazı fikirler;

1. Ebeveynleriyle konuşun. Eğer hediyenin ille de sürpriz olması gerektiğini düşünmüyorsanız bebeğin anne babasına tam olarak nelere, ne miktarda ihtiyaç duyduklarını açıkça sorabilirsiniz. Bu durum hediyenizin değerini düşürmenin aksine arkadaşlarınıza onları önemsediğinizi hissettirecek ve onları daha da mutlu edecektir.

Ancak yine de bebeğe sürpriz bir hediye almak istiyorsanız arkadaşlarınızla sohbet ederken ya da evlerine ziyarete gittiğinizde eksiklerine ya da daha önemli ihtiyaçlar nedeniyle henüz almaya fırsat bulamadıkları şeylere, örneğin oyuncaklara ve giyim eşyalarına, dair fikir edinmeye çalışabilirsiniz.

Pek çok anne yeni doğan bebeği hakkında konuşmadan edemediğinden ve etrafta merak ettiklerinize dair sorular soran pek çok başka kişi olacağından işiniz çok da zor olmayacaktır.

2. Bir bebek sepeti hazırlayın. Bir hediyelik eşya mağazasından orta boy, şık görünümlü bir hasır sepet satın alın ve onu evde istediğiniz biçimde süsleyin. Sepetin içine bebeğe hediye edilebilecek ufak tefek şeylerden birer ya da ikişer adet koyabilir ya da mama, bebek bezi gibi temel ihtiyaçlardan çok sayıda satın alabilirsiniz.

Sepetin içine koyabileceğiniz diğer ürünler bebek bakım ürünleri, tulumlar, bebek bereleri, çoraplar veya çıngırak benzeri oyuncaklar olabilir. Eğer hediye alacağınız bebek biraz büyükse anne babasıyla beraber resimlerine bakarak eğlenceli zaman geçirebileceği bebeklere uygun kitaplardan da bir sepet hazırlayabilirsiniz.

3. Bebeğin belli bir ihtiyacını giderin. Bebeğin 2-3 aylık mama ya da bez ihtiyacını gidermeniz onun ebeveynlerine verebileceğiniz en iyi hediyelerden biri olacaktır. Özellikle bebek sahibi olan tanıdıklarınızın maddi durumları pek de iyi değilse bebeğe yılbaşı hediyesi olarak oyun yerine bu tarz ürünler almanız çok daha yerinde olacaktır.

Ancak seçiminizi yaparken ailenin hangi marka bebek bezi ya da mama tercih ettiğini mutlaka öğrenmelisiniz. Eğer hediye tercihinizi mamadan yana kullanacaksanız aldığınız mamaları hediye edeceğiniz güne kadar buzlukta saklamayı unutmayın.

4. Bebek bakıcılığı teklif edin. Yeni bebek sahibi olan çiftler genelde baş başa getirecek fazla zaman bulamazlar ve bu durum ilişkilerinde gerginlik yaratabilir. Eğer bebek biberon ve mamayla beslenebilecek yaşa geldiyse anne babasına bebeğe bir gün ya da gece boyunca bakmayı teklif edebilirsiniz.

Bu teklifiniz onlara bebekleri için fazla endişelenmeden keyifli zaman geçirme olanağı tanıyacak ve unutamayacakları bir hediye olacaktır.

5. Bebeğin bir fotoğrafını çerçeveletin. Bebeğin tek başına ya da anne babasıyla birlikte güzel bir fotoğrafını çekin. Arkadaşlarınıza muhtemelen fotoğrafı ne için çektiğinizi sormayacaklardır, ancak sorarlarsa da onlara rahatlıkla hatıra için olduğunu söyleyebilirsiniz. Ardından çektiğiniz fotoğrafın boş bir köşesine kısa bir not yazın ya da imzanızı atın ve fotoğrafı çerçeveletin.

Çerçeve seçiminin ister bebek odasına yakışacak, ister evin herhangi bir yerinde kullanılabilecek şekilde yapabilirsiniz. Onlara dair böyle bir anıyı ölümsüzleştirmeniz bebeğin anne babasının çok hoşuna gidecektir. Üstelik yıllarca saklanması mümkün olan bu fotoğraf bir gün genç bir kız ya da erkek olan bebeğin odasının duvarlarını da süsleyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.