xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bebek Hediyesi Arayanlar İçin Bebek Buketleri

0 1.197

Bir arkadaşı, tanıdığı veya jest yapmak istediği biri doğum yaptığı zaman ona güzel bir bebek hediyesi almak ister insan. Piyasada da öyle güzel yeni doğan bebek hediyeleri var ki, hangi birini alacaksınız? Ben size ‘Bez Pastacı’ sitesinde gördüğüm bebek buketi çeşitlerinden söz etmek istiyorum. Bu buketlerin hastaneye teslim edilmesini istiyorsanız İstanbul içindeki hastanelere aynı gün teslimat yapılıyor. İstanbul dışındaki yerler için ise kargoya veriyorlar.

Sitede ortaya karışık modeller de var, özellikle erkek bebek hediyesi veya kız bebek hediyesi olarak alınabilecek parçalar da. Biliyorsunuz işte, pembe – mavi meselesi. Ürünlerin paketlenme tarzı hoşunuza gidecektir sanırım. Çeşitli bebek eşyaları dekoratif bir sepet veya kovanın içerisine konulmuş, bazı paketlere bir ayıcık da eklenmiş. Paketlerde ithal yapay çiçeklerle beraber badi, çorap, önlük, battaniye vb. bebek eşyaları bulunuyor. Bu eşyaların pamuklu kumaştan yapılmış olduğunu da ekleyeyim. Paketlere sizin yazdığınız bir mesajı da ekliyorlar isterseniz.

Baby shower hediyeleri kategorisine de giren bu güzel bebek buketleri arasındaki turumuza 80 x 85 cm. ölçülerinde beyaz renkli bir polar bebek battaniyesine sarılmış 1 bebek badisi, 1 çift çorap ve 1 mendilden oluşan bir paketle başlayalım. Yanına da metal bir kovanın içine koyulmuş 1 battaniye, 1 badi ve 4 çift çoraptan oluşan bir buket ekliycem. Kovayı tülle paketleyerek gönderiyorlar.

bebek hediyeleri

bebek buketi modelleri

Biri kız bebekler, diğeri erkek bebekler için hazırlanmış 2 tane ayıcıklı paketle devam ediyorum. Şık bir şekilde tüllenerek gönderilen ve tülüyle beraber boyu 40 cm. olan bu şirin bebek buketleri 2 çift bebek çorabı ve 1 adet badi ile beraber geliyor.

kız bebek hediyesi     erkek bebek hediyesi

Sırada isteğinize göre yeşil, mavi veya pembe renkte gönderilebilen Hoş geldin Bebek hediyeleri var. Bu bukette bebek polar battaniyesi ile çiçek şekline getirilerek battaniyenin içine koyulmuş 2 çift çorap bulunuyor. Paket kelebek ve kurdeleyle süslendikten sonra tüle sarılıyor ve üstüne 1 de balon takılıyor.

hoşgeldin bebek hediyeleri

Galeride başka bebek buketleri de görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.