xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bebek Odası Dekorasyonu Yapmanın İncelikleri

0 1.059

Piyasada bebek odaları için hazırlanmış birbirinden renkli, şeker, sevimli, şirin, sempatik mobilyalarla eşyalar var fakat bu konuda şirinlikten çok kaliteye, doğa dostu ve sağlığa uyun malzemelerle yapılmış parçalar almaya önem vermeniz gerekiyor. Bebek odasının pencereli, güneş alan bir oda olmasında büyük fayda var, ideal büyüklük olarak telaffuz edilen rakamsa 13-14 metrekare. Toz ve mikroorganizma barındıran, alerjik bünyeli bebekleri rahatsız eden duvardan duvara halılar bebek odası dekorasyonu için tavsiye edilmiyor. Ahşap lamine parke ve mantar parke alternatifleri bebek odasına en uygun olan döşeme tipleri. Duvar boyası için toksik olmayan boyaları tercih etmeniz, duvar kağıdı kullanacaksanız doğal maddeler içeren özel duvar kağıtlarını kullanmanız gerekiyor.

Bebek odası düzenlemesi için anti toksik maddelerle boyanmış ahşap mobilyaları tercih etmelisiniz. Odanın tavanının beyaza değil duvar renginin çok açık bir tonuna boyanması öneriliyor, bu durumda bebek kendini daha güvende hissedermiş. Bebek odasının bir teması olabilir ama bu temayı abartmamalı; mekanı danteller, süslemeler, püsküller, bordürler, örtüler ve desenlerle dolu karma karışık bir yer haline getirmemelisiniz. Alacağınız mobilyaların her detayını gözden geçirin; kullanılan cila ve lake boyanın kalitesini sorgulayın, malzemesinin sağlıklı olduğundan emin olun ve çarpma durumunda bebeğe zarar vermeyecek yuvarlak hatlı mobilyaları tercih edin. Bebek odası dekorasyonu yaparken olabildiğince bol saklama dolabı kullanmalısınız, o minyatür eşyalar sandığınızdan daha çok yer kaplayacak. Üstelik bebek büyüdükçe onların boyutları da büyüyecek ve yeni parçalar, yeni aksesuarlar eklenecek.

Bebek odasının ana aydınlatması tavandan olmalı fakat ışığın aşırı parlak olmaması ve direkt bebeğin gözüne girip onu rahatsız etmemesi gerekiyor. Kısılıp açılabilen ayarlı bir aydınlatma elemanını da tercih edebilirsiniz. Bebekler ışığa bakmaya bayılırlar; bu yüzden ışık kaynaklarının gözü yormaması, rahatsız etmemesi önemli. Büyük hacimli metal mobilya ve eşyalar kullanmaktan da kaçının çünkü bunların ürettiği manyetik alan yorgunluk hissi verir. Düzenlemeyi yaparken bebeğe hareket etmesi, keşfetmesi, oynaması için yeterince alan bırakmayı da unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.