xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Behzat Ç. Ankara Yanıyor

0 1.263

Yayınlandığı ilk günden izleyicilerin büyük ilgisiyle karşılanan Behzat Ç. Ankara Yanıyor böylece deyimin tam anlamıyla ‘beklenen filmler’ kategorisinde olduğunu gösterdi. 2013 yapımı filmin konusu şöyle: Himmet Başkomiser Behzat Ç. yokken Cinayet Büro’nun başına atanmıştır. İçişleri Bakanı’nın bir suikaste kurban gitmesi teşkilatı karıştırır ve krizi kendi yararına bir fırsata dönüştürmeyi düşünen Himmet ekibine Terörle Mücadele Komisyonu’na yardımcı olmaları talimatını verir. Oysa suikast gerçekleşmeden önce ekibin peşinde olduğu iki cinayet davası vardır. Bu cinayetler sonucundan Türk bir bakkalla Alman Konsolosluğunda çalışan bir Alman öldürülmüş ve Alman Hükümeti Ulrike isimli bir polisini gözlemci olarak Türkiye’ye yollamıştır. Himmet’in arka plana attığı bu iki cinayet Tahsin için önceliklidir, bu yüzden Behzat Ç.’yi göreve çağırır. Ancak ‘amirim’ işbaşı yapmak konusunda çok istekli değildir.

Polisiye, macera ve suç unsurlarını barındıran Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminin yönetmeni Serdar Akar. Oyuncu kadrosu ise Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Nejat İşler, Seda Bakan, Aslı Tandoğan ve Sanem Çelik’den oluşuyor. Çekimleri Kıbrıs ve Ankara’da gerçekleştirilen film sinemaseverler tarafından özlemle bekleniyordu ve ilgiyle karşılandı.

Film kategorimizdeki diğer yazılara da göz atmak ister misiniz? Mommo Kız Kardeşim güzel film mesela. Devrim Arabaları da öyle.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.