xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Beyaz Balonlar Arasında Evlenme Teklifi

0 734

Shane, Carla’ya beyaz balonlar arasında evlilik teklifi yaptığı zaman ikisi 8 yıldır birlikteydiler.

Genç adam, teklifini yapmak için Cape Town’daki Twelve Apostles Hotel’de  1 gece kalmak üzere bir süit ayırttı.

Carla beyaz rengi ve orkideleri seviyordu. Bu yüzden,  teklif ortamında bu unsurların bulunması güzel olurdu.

Başvurduğu organizasyon şirketinin çalışanları, süitin salonunu farklı boyutlarda, çok sayıda beyaz balonla süslediler. Bir tanesinin üstünde “Marry me, Carla” (Evlen benimle, Carla) yazıyordu.

Bir sehpanın üstüne içinde orkide çiçeği olan bir vazo koyuldu. Zarif bir kutunun içindeki tektaş yüzük de oradaydı.

Shane bir sürpriz evlilik teklifi planlanmıştı. Otele giriş yaptıklarında Carla’nın ne olacağı konusunda pek fikri yoktu.

Süite girdiler. Shane, kız arkadaşını salona götürdü. Orada, dizinin üstüne çökerek teklifini yaptı ve “Evet” cevabını aldı.

(Organizasyon: the Perfect Proposal)

Sevgilinize böyle güzel bir teklif yapmak istiyorsanız sizin de ortamı hazırlarken onun sevdiği şeyleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bunu farklı şekillerde yapabilirsiniz. Örneğin masada en sevdiği yemekler bulunur, müzik olarak onun favori parçaları çalar veya ortam sevdiği renk ve biçimdeki aksesuarla süslenir. Ya da teklifi yapmak için onu gitmeyi çok istediği bir yere götürebilirsiniz.

Romantik, etkileyici bir teklif için kullanılabilecek unsurlar aşağı yukarı bellidir. Bu unsurları teklifin yapılacağı kişinin beğenilerine uygun bir şekilde ayarlamak olayı daha ince düşünülmüş, daha kişiye özel hale getirir.

Bu işi profesyonel bir şirketle anlaşarak yapmak bütçenizi aşıyorsa kendi çabanızla, belki arkadaşlarınızdan da yardım alarak güzel bir teklif dekoru hazırlayabilirsiniz. Hemen her yer bir teklif mekanı olarak kullanılabilir. Kendi eviniz, bir arkadaşınızın bahçesi, güzel bir parkın veya kumsalın bir bölümü, bir kafeterya veya restoran; bunların hepsi olabilir.

Arkadaşlarınız siz sokakta yürürken karşınıza çıkıp bir teklif afişi açabilirler, müzisyen bir arkadaşınız sizin için sokakta bir canlı müzik performansı sergileyebilir. Sevgilinizin mesai arkadaşlarıyla anlaşıp öğlen tatilinde veya mesai bitiminde bir ofis sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Etkileyici, unutulmaz bir teklif yapmak için büyük miktarda para sarf etmek veya profesyonel yardım almak zorunda değilsiniz. Hayal gücünüzü bu konuya yoğunlaştırın, konuyu yakın arkadaşlarınızla birlikte ele alın; ortaya çok güzel fikirler çıkabilir.

Böyle bir günden geriye birkaç fotoğraf ve video kalması güzel olur. Çekimler için birini ayarlamayı unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.