xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

BHLDN Gelin Takıları

0 3.536

BHLDN’de gelin adaylarının hoşuna gidebilecek çok güzeli romantik, değerli – yarı değerli taşlar ve incilerle süslenmiş gelin kolyesi modelleri, bilezikler ve küpeler var sayın ziyaretçi. Genelde biraz bohem – vintage tarzında olan BHLDN gelin takıları işçilikleri, ışıltıları, zarafetleriyle göz kamaştırıyor. Bu güzel mücevherleri abiye kıyafetlerinizi tamamlamak için de kullanabilirsiniz.

Göreceğiniz takıların hemen hepsinde böyle biraz romantik, biraz nostaljik bir hava var. Tatlı su incileri, Swarovski kristaller, pastel renkli doğal taşlar, zincirler, değerli taşlar usta ellerde incelikli bir şekilde birleştirilmiş ve ortaya naif ve zarif takılar çıkmış.

Gelin takısı seçerken gelinlik gösterişli, şatafatlı bir modelse sade; gelinlik sade ise tam tersine gösterişli takılara yönelmek gerekiyor. Abartılı, dengesiz bir şekilde süslenirseniz hayal ettiğiniz gibi güzel görünemezsiniz. Gelinlik, ayakkabılar, gelin saçı – makyajı ve aksesuarları; mükemmel bir görünüm için bu unsurların birbirini doğru bir şekilde tamamlaması, birinin diğerini gölgelememesi gerekiyor.

bhldn crystal bracelet  spire earrings at bhldn

abiye kolye modelleri  çiçek figürlü emaye bilezik

Gelinliğinizin belinde veya yakasında gösterişli, taşlı işlemeler varsa ortaya karışık bir görünüm çıkmaması açısından kolye takmamanız iyi olur. Bu durumda takı olarak çok gösterişli olmayan 1 çift küpe ve bileklik kullanabilirsiniz.

bhldn bridal accessories  abiye bilezik modelleri

bhldn gelin takısı modelleri  crystal bracelet

Gelin takıları arasından seçim yaparken düğün mekanını da dikkate almak gerekiyor tabii. Kırda veya plajda yapılacak bir düğünle büyük, görkemli bir balo salonunda yapılacak düğünde kullanılacak parçalar doğal olarak birbirinden farklı olmalıdır.

swarovski taşlı inci bilezik  wedding earrings

art deco küpe modelleri  kristal taşlı kelepçe bileklik

Saçlarınızda iddialı bir aksesuar olacaksa takılar hem sade, hem de az olmalı.  Saç aksesuarı çok gösterişliyse sadece alyans takmanız bile yeterli olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.