xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Big Brother Türkiye 8. Hafta Finali

0 1.120

Bir süredir Big Brother Türkiye hakkında bir yazı yazasım vardı, kendisi düzenli olarak izlemediğim ama ne zaman karşıma çıksa biraz kulak verdiğim bir programdır. Biraz diyorum ya, TV’de ne seyretsem “Biraz” seyrederim ben, yüzde 80 böyledir bu, çünkü çalışırken seyrediyorum. Bir yandan kendim için veya müşterilerim için özgün makale yazıyorum ya da sosyal medyada dolanıyorum, bir yandan televizyona kulak veriyorum; o şekil. Finallerin hep Cumartesi günleri olduğunun bile farkında değilim, bugün Twitter’da fark ettim bu akşamki finalden söz edildiğini. Madem öyle, Big Brother Türkiye 8. hafta finali konseptli bir yazı yazayım dedim. Programın başlamasına da 5 saat falan kalmış, yazıp yayınlayayım bari, de mi? Evet.

 

Big Brother Türkiye formatı şöyle; 8 erkek ve 8 kadından oluşan 16 kişiden oluşan bir grup insan 100 gün boyunca ev ortamına benzetilmiş bir stüdyoda, dışarıyla hiçbir bağlantıları olmaksızın bir arada yaşayacaklar. Bu süreçte yönetici oluyorlar, talimatlarını telefonla lütfeden Big Brother’ın istediği bazen zorlayıcı, bazen eğlenceli oyunları oynuyorlar, tartışıyorlar, aşık oluyorlar veya olduklarını sanıyorlar ya da olmuş gibi yapıyorlar, kavga ediyorlar, sohbet ediyorlar, ceza alıyorlar, ödül alıyorlar; böyle bir sürü şey oluyor.

Oturup dikkatle seyretsem ne düşünürüm, hoşuma gider mi gerçekten bilmiyorum, henüz o şekilde hiç izlemedim, hep çalışarak. Ve bu şartlar altında hoş geldi bana, şöyle bir de kulak veriyorum, bazı şeyleri abartılı bulup artistlik mi yapıyorlar diye düşünüyorum, bazı şeylere sinir oluyorum; programla öyle bir ilişkimiz var. Sonuçta çekiyor beni az – çok, görüp de kanal değiştirdiğimi hiç hatırlamıyorum, hep açık bırakırım. Bir de ayrı bir şey var; elenmiş olan yarışmacılar programın sunucusu olan Asuman Krause birlikte, stüdyodaki izleyicilerle beraber programı, yarışmacıları, olan biteni, şunu bunu kritik ediyorlar. Rastladığım zaman da onu da çık bırakıyorum. Bu “Açık bırakmak” ölçüdür benim için, bazı şeyleri geçiveririm, bazen hiçbir şey hoşuma gitmez televizyonu kapatırım; Big Brother programına bunu hiç yapmadım.

Big Brother Türkiye 8. hafta finali

Asuman Krause hakkında da birkaç söz etmek istiyorum, programı dikkatle seyretmeyince onu da dikkatle seyretmemiş oluyorum tabii ama benim hoşuma giden bir kadındır. İnternete şöyle bir baktım, ses tonunu, konuşma tarzını falan beğenmeyenler epeyce var herhalde, ben öyle düşünmüyorum. Geçenlerde kızım birkaç gün bende kalmıştı, o söyledi hatta “Anne bu kadının konuşmaları hoş geliyor bana, akıllı geliyor, kendine özgü geliyor.” falan diye; ben de öyle görüyorum galiba. Şöyle seksi imiş, böyle çıplak poz vermiş, şurada şöyle bir şımarıklık yapmış falan filan, internette gördüğüm şeylerden söz ediyorum; bunlar konu dışı. Bilgim yok, ilgim de yok, incelesem bana itici gelecek şeyler bulurum belki ama inceleme gereği duymuyorum; Big Brother Türkiye programında denk geldiği kadarıyla konuşma tarzından, edasından bahsediyorum ben sadece; benim hoşuma gitti.

Yazı yeterince uzamış, yarışmacıların özellikleri hakkında bilgiler yazacaktım kısa kısa ama kalsın, belki sonra ayrıca yazarım.23 Ocak 2016 SMS sonuçlarına göre Big Brother’dan elenecek 4 isim var, onu da yazıp yayınlayayım: Rezan, Seda, Funda, Hüseyin; bu 4 isimden biri bu akşam yarışmayla ve dolayısıyla işin ucundaki 1 milyon TL’lik ödülle vedalaşmak durumunda kalacak. Finali bu akşam. saat 20.00’de veya 21.45’de (İki farklı saat yazıyor internette) , Star TV ekranlarında seyredebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.