xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bir Hayalimiz Vardı (Ginger&Rosa)

0 1.687

İngiltere yapımı bir dram olan Bir Hayalimiz Vardı (Ginger&Rosa) 1960’ların Londra’sında yaşayan Ginger ve Rosa adlı 2 genç kızın hikayesini anlatıyor. Ayrılmaz bir ikili olan kızlar bir yandan aşk, siyaset, din ve güzel saç modelleri hakkında konuşurken diğer yandan farklı bir hayatın hayalini kurmaktadırlar. Soğuk savaş ve cinsel devrimin hüküm sürdüğü ortamda bir de nükleer felaket tehdidi baş gösterince bezgin annelerinin yaşadığı evcimen hayattan daha fazlasını isteyen iki genç kızın hayatı değişmeye başlar. Ginger ve Rosa’nın dostluklarının hayatta kalma içgüdüsü ve arzular tarafından sınanmasının anlatıldığı yapım aynı zamanda 1960’lar Britanya’sının bir portresini de çiziyor.

Bir Hayalimiz Vardı filminin yönetmen koltuğunda Sally Potter oturuyor. 1.5 saat süren yapım Londra Film Festivali’nde ‘en iyi film’ kategorisinde yarışa girdi. Filmde roller Elle Fanning, Alice Englert, Alessandro Nivola, Christina Hendricks, Timothy Spall, Oliver Platt, Annette Benning ve Jodhi May tarafından canlandırılıyor.

Film kategorimizden başka birkaç film de tavsiye edebiliriz size. Güzel bir romantik komedi izlemek istiyorsanız Aşk Her Yerde (Love Actually) hoşunuza gidebilir. Etkileyici bir gerilim filmi izlemek isteyenlere önerimiz de Diğerleri (The Others).

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.