xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bir Nişan Hikayesi

0 144

2020’de Bodrum’da bir yaz tatilinde tanışan Merve Kolay ile Burak Karagöz söz yüzüklerini 18 Kasım’da, nişan yüzüklerini Kadına Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde; 25 Kasımda taktı. Düğünün 2024 Nisan ayında yapılması planlanıyor.

Çifti biraz tanıtalım: Merve Kolay MHP Darıca Kadın Kolları eski Başkan Yardımcısı, Bilecik eşrafından Filiz Uysal ile Kars, Arpaçay eşrafından Gültekin Kolay çiftinin güzel kızı. Liseyi bitirdikten sonra iki yıl laborantlık üzerine meslek yüksek okulu bitirip ardından işletme fakültesini bitiren Merve Hanım kimya işkolunda, özel sektörde laborant olarak çalışıyor.

Burak Karagöz ise  Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde ikamet eden, Diyarbakır eşrafından Meliha – Cemil Karagöz çiftinin yakışıklı oğlu. İnşaat teknikerliği mezunu Burak Bey özel sektörde alım satımcı.

Nişan töreni Darıca Fevzi Çakmak Mahallesi’nde Beyaz İnci Düğün Salonları, Silver Düğün Salonu’nda gerçekleşti.  Nişan töreninde kurdeleyi müstakbel gelinin dayısı Ufuk Uysal ve müstakbel damadın eniştesi Mehmet Ertuğrul Kantar kesti. Ardından birbirine çok yakışan çifte nişan yüzüklerini taktı.

Her ikisi de 30 yaşında olan Merve ile Burak’ın zamanla aşka dönüşen  arkadaşlıkları, Merve Kolay’ın 2020 yılındaki Bodrum tatili esnasında başladı.

1 Hafta Arayla Söz ve Nişan

Mutlu çiftin kına ve düğünleri, 27 ve 28 Nisan 2024’te gerçekleşecek.  Dünya evine girdikten sonra mutluluk yuvalarını İstanbul’un Kartal İlçesi’ne bağlı Yakacık Mahallesi’nde kuracaklar.

Anne Filiz Uysal’ın kızının söz töreni sonrası sosyal medyadan yaptığı paylaşım şöyle:

Öylе aşklar vardır ki hiçbir karşılık bеklеnilmеdеn sеvilir. Tıpkı bеnim kızımı, kızımın bеni sеvdiği gibi.

Bu hayatta hеr zaman yüzün gülsün, ömrün huzur, mutluluk dolsun, еğеr bir gün gözlеrindеn yaşlar gеlirsе o da kahkaha atmaktan olsun.

Allah bir ömür boyu mesut mutlu etsin inşallah

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.