xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bir Vampir Hikayesi

0 897

Fantastik unsurlarla dram ve gerilim unsurlarının harmanladığı Bir Vampir Hikayesi veya diğer adıyla Byzantium vampir olmanın zorluklarından sakınmak için devamlı mekan değiştiren bir ana kızın hikayesini anlatıyor. Eğlence sektöründe çalışan Clara kızına karşı aşırı koruyucu davranan ve amaca ulaşmak için cinsel cazibesini kullanan avcı vampir konumunda bir kadındır. 200 yaşında olmasına karşın 16 yaşında bir kız görünümünde olan kızı Eleanor ise içinde bulundukları durumu sorgulayan melankolik, durgun bir kişiliğe sahiptir. Kendilerini iki kız kardeş olarak tanıtan bu kadınlardan anne olanı geleceğe dönük yaşamak isterken genç kız (!) ise oradan oraya sürüklenmeden yerleşik bir hayat yaşamanın hayalini kurmaktadır. Bir cinayet olayının ardından anne kız bir kıyı kasabasına sığınır ve Clara’nın karşılaştığı Noel’in Byzantium isimli pansiyonunda kalmaya başlarlar. Hayatını yalanlar üzerine inşa etmekten rahatsız olmayan Clara’nın tersine Eleanor hayatındaki gerçekleri anlatabileceği bir arkadaşa ihtiyaç duymaktadır. Frank de bu arkadaşı bulduğunu düşünür fakat sırlarını ona açması kendisini, annesini ve hayatına dahil olan herkesin yaşamını etkileyecektir.

 

Neil Jordan yönetmenliğindeki Bir Vampir Hikayesi ikide bir süper güçlerini sergileyen vampirler, fantastik sahneler ve aksiyon sahneleri barındırmıyor. Hikaye daha çok annenin kızına olan düşkünlüğü, sevgisi ve ikilinin içinde bulundukları yalnızlığa odaklanıyor. Filmdeki kurbanlar geleneksel biçimde ısırılarak vampir olmuyor, birtakım pagan ritüellerinden sonra vampire dönüşüyorlar. Kaynağı 19. yüzyıla kadar inen ve bir yönüyle aristokrat erkeklerin vücudundan faydalandıktan sonra bir kenara attığı bir kadının intikamı gibi algılanmaya da müsait olan filmde kadın dayanışması unsuruna ağırlık veriliyor. Erkek karakterlerin hemen hepsinin kibir, üçkağıtçılık, hainlik gibi olumsuz özelliklere sahip olduğu yapım popüler vampir hikayelerine yeni boyutlar getiriyor.

2 saat 3 dakika süren Bir Vampir Hikayesi’nin oyuncu kadrosu Saoirse Ronan, Gemma Arterton, Caleb Landry Jones, Sam Riley, Thure Lindhardt, Gabriela Marcinkova, Edyta Budnik ve Daniel Mays’den oluşuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.