xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bir Yıldız Doğuyor / A Star Is Born 2018

0 1.508

Son film yazılarım izlediğim filmler hakkında idi hep, bu seferki vizyon filmleri arasından olsun dedim ve göz attıklarım arasından, 19 Ekim 2018’de vizyona girmiş olan bir tanesini seçtim: Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) 2018. İlk olarak 1937’de çekilmiş bir film bu, sonra 1954’de, ondan sonra da 1976’da çekilmiş. Bu dördüncüsü oluyor yani. Bu filmi araştırırken başka bir filme daha takıldım, sinir oldum. Filme değil, kendime. Bir konuyu da sağa sola dağılmadan yazabilsem dişimi kırıcam. Neyse, konuya geçeyim.

Filmimizin konusu şöyle: Alkol ve uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele eden ünlü country şarkıcısı Jackson Maine, bir Kaliforniya konserinden sonra girdiği barda Ally ile tanışır. Bir süre sonra Jackson ile müzik yeteneği olan ama kendine pek güvenmeyen Ally arasında romantik bir ilişki başlar. Çok geçmeden, Jack’in desteğiyle,  genç kızın müzik kariyeri yükselmeye başlar. Fakat Jackson için aynı şey geçerli değildir, o, tam tersine, giderek aşağıya düşmektedir. Ally’nin kariyeri onunkini geride bırakmaya başlar. Bu arada ikili evlenirler de.  Alkole sığınması Jack’in durumunu daha da kötüleştirir. Bundan sonra dramatik olaylar birbirini takip etmeye başlayacaktır.

Bir Yıldız Doğuyor (A Star Is Born) 2018 filminde Ally’yi Lady Gaga, Jackson’ı ise aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstlenen Bradley Cooper canlandırıyor. Filmin diğer oyuncuları ise Sam Elliott (Bobby), Andrew Dice Clay (Lorenzo), Rafi Gavron (Rez), Anthony Ramos (Ramon), Dave Chappelle (George “Noodles” stone) ve Ron Rifkin (Karl).

Film hakkındaki eleştirilere göz atalım biraz da: Birkaç yerde ilk yarının oldukça iyi olduğu ve hikayenin izleyicide bir sahicilik hissi bıraktığı, ama ikinci yarının abartılı bir melodram olduğu tarzında eleştiriler gördüm. Lady Gaga’nın beklentilerin üstünde bir oyunculuk sergilediğini düşünen izleyicilerin sayısı epey fazla gördüğüm kadarıyla. Ondan hoşlanmayan seyirciler bile oyunculuğunu takdir etmiş. Şarkıları ve konser sahnelerini beğenmeyen yok gibi. Filmi yer yer durağan, fazla dramatik bulanlar, bazı olayların fazla aceleye getirildiğini düşünenler bile bu unsurlar için izlemeye değeceğini söylemişler. Cooper ve Gaga gayet başarılı bir ikili olmuşlar, izleyici yorumları ve eleştiriler öyle gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.