xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Birleşik Metal – İş Sapanca Tesisleri Güzel Bir Jestle Tanıtıldı

0 1.617

 Birleşik Metal-İş Sendikası, Sapanca’daki sosyal tesislerini Kocaeli ve Sakarya yerel basınına tanıttı. Adnan Serdaroğlu halka da açık olan tesislerden gazetecilerin, sendika üyelerine tanınan indirimle yararlanabileceğini söyledi.

 

Basın Mensuplarına Sendika Üyesi İndirimi

Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) çatısındaki Birleşik Metal-İş Sendikası (BMİS), Sakarya’nın Sapanca ilçesindeki sosyal tesislerini, Kocaeli ve Gebze yerel basınına tanıttı. BMİS Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu bir gazetecinin, “Basın bu tesislerden yararlanmak isterse hangi tarife uygulanacak?” sorusu üzerine, “Tesisimizden sarı basın kartı sahibi olsun olmasın tüm gazeteciler, sendika üyelerine tanıdığımız indirim haklarıyla yararlanacak” dedi. Serdaroğlu konuklarını genel merkez yöneticileri, sendikanın Kocaeli ve Gebze şubelerinin başkan ve yöneticileri ile birlikte ağırladı. Kahvaltı ikramı ile başlayan ev sahipliği basın toplantısı, tesislerin gezilmesi ile sürüp çay kahve ikramı eşliğinde bir sohbetle sona erdi.

birleşik metal - iş sapanca tesisleri

 Geleceğe Miras

 Sapanca ilçesinin Kurtköy mevkiinde, Sapanca Gölü ve doğa manzaralı bir tepede yer alan BMİS Sapanca Sardunya Tesisleri sendika üyelerinin yanı sıra halka da açık olacak. Eğitim çalışmalarının da yapılabildiği tesiste şimdiye kadar çok sayıda sendika üyesi hafta sonu günleri sendika genel merkezi tarafından ağırlandı. Bu işçilerin Sapanca’ya sevklerini çalıştıkları fabrikaların işverenleri sağladı. BMİS Genel Başkanı Adnan Serdaroğlu, tesislerin bundan sonra da faaliyetlerini sürdüreceğini belirtti. Sendikalarının bu tür sosyal çalışmalarla hizmet alanlarını genişletmeye çalıştığını belirten Serdaroğlu, “Üyelerimiz son derece uygun ücretlerle buradan faydalanıyor. Balıkesir Gönen’de de bir tesisimiz var. Gönen tesislerimiz yüzlerce insanı ağırlıyor. Kemal Türkler’in bize bir emaneti olarak kaldı. Biz de bizden sonra geleceklere miraslar bırakmaya çalışıyoruz” dedi.

sapanca sardunya tesisleri

 Özetle Sapanca Tesisleri

BMİS’in Sapanca’daki tesislerinde odaları her tür olanağa sahip otel, 100 kişilik restaurant ve havuz kenarında yöresel kahvaltı alternatifi, eğitim ve konferans salonu, doğa yürüyüşleri için yollar, şelale – havuz, villalar yer alıyor. Konferans ve eğitim salonuna ise BMİS’in güttüğü emek davasının sembol isimlerinden Memet Ertürk’ün ismi verilmiş. Serdaroğlu gazetecilere tesisi gezdirirken diğer yatırımlarına da değinip, “Şu anda binalarımızı yeniliyoruz. Gebze şubemiz bir süre önce yenilerdi. Kocaeli şubemizin yeni alınan yeri şu anda tadilatta. Çok güzel bir şube olacak. Ayrıca tüm şubelerimize yer alıyoruz ve genel merkez binamızda da tadilatla yenileme yapacağız. 70’inci yılımızı büyük bir çalışma ile kutlayacağız. Sendikal demokrasiyi en iyi uygulayan, sınıf mücadelesini en iyi yürüten sendikalardan biriyiz. Bize nasıl bir gelenek bırakılmışsa üzerine koyarak devam ettiriyoruz” dedi.

birleşik metal - iş sapanca

 Sapanca Sardunya Tesisleri telefon:

0264 – 592 18 94

Sapanca hakkında bilgiler için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.