xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

0 2.010

Çekici ve zeki kadınları seven Boğa burcu erkeği otoriter, mantıklı, kendine güvenen, dürüst, sade ve pratik bir adamdır. Bir kadını sevdiyse onun dikkatini çekmek için her şeyi yapar, onu her yönüyle tanımak ister, uzun uzun sohbet eder.

Aşkta aceleci değildir, duygularını açmadan önce arkadaşlık kurmaya çalışır; böylece hem onu daha iyi tanıyacak, hem de reddedilme riskini azaltacaktır. İlişkiyi yönetmeyi sever, kendi kararlarının fazla sorgulanmadan uygulanmasını ister. Bu yüzden yumuşak başlı, uyumlu, arıza çıkarmayan kadınlarla daha iyi anlaşır.

Boğa burcu erkeği aşk hayatında ne aradığını bilen biridir. Aşka önem verir, sevdiği zaman, diğer burçların erkeklerine göre daha sadık davranır. Yalan dolandan, gizlilikten hoşlanmayan bir erkek olduğu için aldatmaya pek yatkın değildir. Bu yönüyle ideal bir partnerdir, kadınların güven arayışına cevap veren bir kişiliği vardır. Zor sever ama gerçekten sevdiği bir kadını ömrü boyunca sevebilir.

Kişiliğinin olumsuz yönlerini ilişki açısından değerlendirmek gerekirse ilk sıraya kıskançlığı koymak gerekir. Aşık olduğu zaman inanılmaz romantik birine dönüşme potansiyeli olan bu adam sahiplenici biridir ve aşırı derecede kıskançtır. Dik başlı kadınlarla anlaşamamasının sebeplerinden biri de budur, kıskanılmaya ve kısıtlanmaya tepki gösterecek bir kadınla ilişkisi sorunlu olur. Yönlendiremeyeceği bir kadınla mutlu olma ihtimali yok gibidir.

Bu erkekle güzel bir ilişki yürütmek isteyen bir kadının onun tercihlerini eleştirmemesi, yaptıklarına karşı gelmemesi gerekir. Hanımefendi, kibar tavırlı bir kadının onu etkileme şansı yüksektir. Partneri pozitif, romantik ve yapıcı olmalı; ona huzur vermelidir.

Güçlü ve şehvetli bir aşıktır, seksin mükemmel olmasını ister, partnerini mutlu etmek için uğraşır. Cinselliğe çok önem verir, sıklıkla partner değiştirir ama tek gecelik ilişkilerde bile aşkı arar. Bir kadına aşık olabileceğini hissettiği zaman onu elde etmek için büyük bir çaba gösterir ve elde ettikten sonra da kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapar.

Boğa erkekleri genellikle romantik konuşmalar yapan, sevgilerini sözlü olarak sıklıkla dile getiren tipler değildirler. Fakat gayet eli açık adamlardır ve partnerlerine verdikleri değeri lüks ve değerli hediyeler alarak gösterirler.

Boğa erkeğini etkileyen kadınlar zarif tavırlı, belirgin hatları olan, iyi giyinen, güzel yemek yapan, ısrarlı ve inatçı olmayan, renkli bir sohbeti olan, kendisinden övücü sözlerle söz eden uyumlu, yumuşak huylu, yönetilmeye fazla itirazı olmayan, şefkatli kadınlardır.

Boğa burcu erkeği hangi burçların kadınlarıyla anlaşır?

Kova kadını ile ilişkisi cinsellik açısından gayet doyurucu olur.

Balık kadını ile arasında uzun soluklu bir ilişki yaşanması oldukça mümkündür. Ayrıca Yengeç ve Terazi kadınlarıyla da şansı vardır, onların kendisini iyi anladığını düşünür.

Aslan burcu kadını ile farklı paylaşımların yaşandığı renkli, enerjik bir ilişkisi olur. Bu ikili beraberce keyifli zamanlar geçirebilir, hayattan zevk alabilirler. Ama Aslan kadınının gösterişi ve coşkusu bu erkeği daraltabilir. Coşkulu Yay kadınıyla, girişken ve gösterişli Oğlak kadınıyla da anlaşma şansı pek yoktur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.