xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Burcu Kadınının Kişilik Özellikleri

0 899

20 Nisan – 20 Mayıs tarihleri arasında dünyaya geldiyseniz soranlara bir Boğa burcu kadını olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Boğa kadınları bağımsız ve duygusal olarak güçlüdürler. Arkadaşlarına ve ailelerine sadıktırlar. İşleri kendi başlarına halletmeyi severler. Başkasından gelen bir yardım teklifini geri çevirmezler, ancak, yardım istemezler.

Boğa kadını arkadaş olarak kendisininkine yakın kişilikleri olan insanları tercih eder. Benzer kişilik özelliklerine sahip aile üyeleriyle de daha yakındır. Duygularını ve dürtülerini daha kolay anlayabileceğini hissettiği insanlarla daha iyi geçinir.

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

Duygularını kontrol etmekte oldukça başarılıdır. Çoğu durumda, dostluk ve cömertlik duygularıyla parlıyor gibi görünür.

Keyfinin kaçtığı veya kızdığı zamanlar nadirdir ve bu durumu dışarıya yansıtmaz. Kendini iyi hissetmeyen arkadaşlarına yardımcı olmayı ister, ancak, kendi sorunlarını kendi başına çözmeyi tercih eder.

Başkalarının sempatisini arayan biri değildir. Güçlü olduğunu ve kendine bakabileceğini bilir. Ayrıca, arkadaşlarını ve ailesini endişelendirmekten de hoşlanmaz.

Bir ekiple bir proje üzerinde çalışmak yerine kendisi için bir proje belirlemeyi tercih eder. Bu, kendini bağımsız hissetmesini ve hayatının kontrolünü elinde tutmasını sağlar. Blog yazarlığı veya bahçecilik gibi kendi başına ilgilenmeyi sevdiği bazı hobileri olabilir.

Sanatsal yeteneklere sahiptir. Resim veya müzik gibi sanat dallarından genellikle zevk alır. Bir hobisinin tadını çıkardığı, bir sanat projesi üstünde çalıştığı veya çevresinde sadece güzel şeylerin olduğu zamanlar, en mutlu zamanlarıdır.

Ailesine ve yakın arkadaşlarına karşı son derecede sadık ve özenlidir. Bir sıkıntıları olduğu zaman onlara yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Böyle durumlarda duyguları veya ön yargıları ortadan kalkabilir. O zamanlarda, yardım etmek istediği kişi kendisinden daha önemlidir. Kendini daha iyi hissettiğini görene kadar çevresinden ayrılmaz.

Stresin Boğa burcu kadınının yaşamı üzerinde büyük etkisi olabilir. Stres, kendi yöntemleriyle hakkından gelmeye çalışmaktan hoşlandığı bir şeydir aslında, fakat çok gergin olduğu zaman istemeden ailesine ve arkadaşlarına sert davranabilir. Bu özelliğinin başkalarını kendisinden uzaklaştırabileceğinin farkındadır ve bundan dolayı kendini kötü hisseder. Bu duygusuna mümkün olduğu kadar hakim olmak için çaba gösterir. Büyük bir strese girme riskini azaltmak için, ağır bir sorumluluk gerektiren işlerden ve hobilerden uzak durmaya çalışır.

Genellikle emirler veren kişi konumunda olmak yerine basit talimatları takip eden biri olarak arka planda kalmaya çalışır. Bu, hayatının kolaylaşmasını sağlar.

Boğa Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Sevecen, sadık ve romantiktir. Aşık olduğu zaman ilişkisinin iyi gitmesi için elinden gelen her şeyi yapar. İstikrarlı ve sevgi dolu bir ilişki ister. Zaman zaman partnerinin sinirlerini bozacak kadar himayeci davranabilir – ama bunun sebebi onu gerçekten çok sevmesidir.

Aşka düştüğü zaman daha önceye göre daha nazik birine dönüşür. Aşk, bazı insanların en iyi halini ortaya çıkarır. Boğa burcu kadını o insanlardan biridir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.