xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Burcu Kadınının Özellikleri

0 1.955

Hassas ve kırılgan bir yapısı olan Boğa kadını aynı zamanda en karmaşık ve zorlayıcı olaylar karşısında bile kolay kolay bozulmayan dingin ve sakin bir yapıya sahiptir. Bu kadının sakin ve mağrur duruşu zorlama değildir; kendisi herhangi bir hava yapmak için zorlamayan, gerçekten rahat olan riyasız ve yalansız bir insandır. Kimi zaman inatçılığa varan bir sabır da Boğa burcu kadınının özellikleri arasında yer alır. Burcun kadın üyeleri istediklerine ulaşmaya giden yolda inanılmaz bir sebatla ilerleyebilirler.

Nasıl görünüyorlarsa öyle olan bu sıcakkanlı kızların etrafında sanki bir huzur dalgası vardır ve onların çevresinde olanların gerilimi yavaş yavaş azalır.

Maddi rahatlığa çok önem veren Boğa kadınları iş alanında risk almaktan kaçınan garantici tiplerdir. Hassas yapılarına karşın, otoriteye düşkün ve saygılı olduklarından bu burcun kadınlarından iyi yöneticiler çıkar. Yapaylığı sevmez, çiçeğin ve her şeyin doğal olanından hoşlanırlar; doğal ve temiz kokuları severler.

Bir Boğa kızında gözünüz varsa ona yaklaşabilmek için iyi cins bir tıraş losyonu kullanmanızı ve her zaman güzel kokmanızı öneririz. Canlı ve göz alıcı renkleri seven Boğa burcu kadınlarının dokunma ve tat alma duyguları fazlasıyla yüksektir.

Boğa kadınının özellikleri arasında şaşırtıcı düzeyde bir tahammül gücünün yanında geniş bir hoşgörü eğilimi de mevcuttur. Kadınların genel olarak önemsediği birçok şeyin üstünde çok durmaz, belirgin bir kıskançlık göstermez fakat sadakate önem verir.

Sınırları oldukça geniştir fakat sonsuz değildir, bu sınırları zorlarsanız tepkili davranabilir. Baskı ve zorbalığa karşı tahammülsüzdür; özellikle bir topluluk içinde ona kafa tutulursa bu yumuşak ve sakin kadından beklemediğiniz kadar şiddetli bir karşılık verebilir. Öfkesi nadiren kabaran bu kadın bu noktaya geldiğinde büyük bir öfke patlamasıyla şaşırtabilir.

Boğa kızı İkizler, Kova veya Yay etkisi almadığı sürece değişiklikten pek hoşlanmayan biridir ve hayatına yeni şeyler girmesi onu rahatsız eder. Bu yüzden onun hayatına müdahale etmeyi düşünen kişi dikkatli olmalıdır.

Onunla bir ilişki kurduğunuzda veya evlendiğinizde hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler sunarak idareyi size bırakacaktır. Bu onu mutlu da eder. Fakat siz hayatı döndürmek konusunda başarılı olamazsanız idareyi eline almakta tereddüt etmez ve bunu gayet güzel başarır da.

Boğa burcu kadını uyumlu, rahat ve huzurlu bir atmosfer yaratma becerisine sahiptir. Anlaşılmaz ve karmaşık bir yapıya sahip olmayan bu kadını kısa zamanda çözebilir ve onun karşısında nasıl davranıp davranmayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.