xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Erkeği – Balık Kadını Aşk Uyumu

0 9.545

Boğa erkeği – Balık kadını ikilisi sevgilerini ifade etme biçimlerinde farklılıklar olsa da birbirini iyi tamamlarlar. Aralarında karşılıklı anlayış ve saygıya dayanan güçlü bir bağ vardır.

İkisi de cinsiyetlerinin yüklediği geleneksel rolleri üstlenmeyi severler. Erkek romantik, nazik ve sevecendir; bu yönleriyle hassas bir yapısı olan Balık kadınına iyi bir eş olur.  Kısa sürede birbirlerine doğru çekilirler. İkisi de nazik ve yumuşak huylu insanlardır. Birbirlerini doğal bir şekilde isterler. Aralarında sorun yaratabilecek farklılıklar vardır fakat bunların üstesinden gelmekte çok zorlanmazlar.

Boğa erkeği Balık kadınının değerli bulduğu birçok özelliğe sahiptir, bu  yüzden onun ilgisini çekmesi zor olmaz. Kadın ise ondan çok daha incelikli biridir ve erkeğin gözüne hemen çarpmayabilir. Fakat bir kere radarına yakalandıktan sonra onu kendine çekmesi zor olmayacaktır.

Basit, pratik bir konuda yardım isteyerek erkeği etkileyebilir. Boğa erkeği birine faydalı olmaktan, bir soruna çözüm getirebilecek biri olarak görülmekten memnuniyet duyar. Balık burcu kadını – Boğa burcu erkeği ilişkisi yavaş ve emin adımlarla ilerler. Balık kadını fazla hızlı ilerlemekten rahatsız olacak biridir, erkek de çok acele etmez. Bu açıdan birbirlerini anlarlar ve bu aralarındaki bağı sağlamlaştırır.

Balık burcu kadını idealist, hayalperest ve son derecede duyarlı biridir. Esnek  bir yapıya sahiptir. Boğa burcu erkeği ise ayakları yere daha sıkı basan, daha pratik yapılı bir adamdır. Kadına göre daha katı ve inatçı bir yapıya sahiptir. Her biri diğerinin özelliklerini kabul edilebilir bulduğu için bu farklılıklar ciddi bir çatışmaya sebep olmaz.

Bu beraberlikte tarafların birbirlerine sunacak, birbirleriyle paylaşacak çok şeyi vardır. Erkek mantıklı yapısıyla kadının aşırı duyarlılığını dengelerken kadın da onun katı yaklaşımlarına esneklik katar. İkisi de çevrelerinde olup bitenler hakkında derin düşünen insanlardır, bu açıdan birbirlerini tamamlarlar. Balık kadını Boğa erkeğinin gücüne ve istikrarına her zaman güvenir. Bu erkek onun suyun içinde sağlam durmasına yardım eden, şiddetli dalgaları ondan uzak tutan bir kaya gibidir.

Boğa erkeği akılıcı düşünen ve genellikle doğru kararlar veren biridir. Hedeflerine ulaşmak için kararlı ve inatçı bir şekilde uğraşır. Kendi stratejilerine uygun olarak çalışır ve kendi hızıyla hareket eder. Bir hayal dünyasında değil, gerçekte yaşar. Kişisel ilişkilerinde de, mesleki ilişkilerinde de pratik ve açık bir tavrı vardır.

Hayattaki genel amaçları rahat bir ev, sıcak bir yuva, iyi bir hayat ortağı ve konforlu, kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmaktır. Maddi açıdan güvenli bir hayat için her türlü çabayı gösterir. Sağlamcıdır, riskli yatırımlara girmez. Bazen sıkıcı bulunmasına yol açacak kadar istikrarlıdır.

Balık kadınında hayaller ve fanteziler arasında yaşama eğilimi vardır, bu onu hayatın gerçeklerinden uzaklaştırır. Çıkarcılığın, sert ve zalim davranışların bulunmadığı kendine ait bir dünyası vardır ve o dünyada yaşamayı tercih eder. Kadınsı, naif ve masumdur; bu özellikleri cazibesini arttırır. Nazik, uysal ve iyi bir anne olma kapasitesi olan bir kadındır.

Kendini tamamen erkeğe ve sorunlarına adama eğilimindedir ve bu zamanla sorun yaratabilir. Erkek onu zayıf kişilikli ve iradesiz biri olmakla suçlayarak kalbini kırabilir ve bu da doğal olarak kadına büyük zarar verir. Partnerinin kendisine tamamen boyun eğmesini isteyen bir Boğa erkeği onun zaman içinde tamamen erkeğe güvenip yaslanan, kendi fikirlerini oluşturamayan birine dönüşebileceğini de hesaba katmalıdır.

Bir tarafın her zaman akıl veren, diğer tarafın daima fikir soran konumunda olduğu bir ilişki sorun yaratır. Oysa Balık uyumlu insanların burcudur ve Balık kadını iyi bir ev kadını olmanın yanı sıra eşine danışmanlık ve asistanlık da yapabilecek biridir.

Öte yandan, erkeğin kadının zengin fantezi dünyasında kaybolarak sağduyulu, pratik ve gerçek hayata dönük olan yönlerini kaybetmeye başlaması da mümkündür. Kadının bu yönü başlarda erkeğe gayet çekici gelirken zamanla kendisi olmaktan çıkmaya başladığını fark edebilir.

 Boğa erkeği – Balık kadını ilişkisi uzun sürebilecek ve evliliğe yürüyebilecek bir ilişkidir. İkisi de, farklı tarzlarda olmakla beraber, romantiktirler ve sevgilerini gösterirler.

Kadın da, erkek de çok konuşkan değildirler. Bu yüzden, birbirlerini fazla söz söylemeden de anlayabilecekleri şekilde güçlü bir duygusal bağ oluşturmaları gerekir.

Konfor ve rahatlık ilişkilerinin en güçlü noktaları arasındadır. 2 taraf da  güzel bir ilişkiyi ve keyifli bir ev ortamını  hayatın zorluklarıyla baş etmelerini kolaylaştıran bir sığınak olarak görürler. Ve çatışmalardan uzak durmaya çalışırlar.

Uyumluluk dereceleri yüksek olduğu için, aralarındaki sorunları halletmeleri çok zor olmaz. Sevişmeleri ruhla bedenin güzel bir bileşimidir. Kadın erkeğin şehvet ihtiyacını anlar, erkek de onun kendini rahat hissetmesini sağlar, ihtiyaçlarını ve isteklerini dikkate alır. Tutkulu olmaktan çok duygusal, romantik ve yumuşak olan cinsel ilişkileri ikisini de tatmin eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.