xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Erkeği – İkizler Kadını Aşk Uyumu

0 2.409

İlk başlarda gerçekten sıcak bir ilişkidir Boğa erkeği – İkizler kadını ilişkisi. Fakat işte, sadece ilk başlarda. Onlar uyumlu bir ikili değildirler ve ilk çekimin etkisi geçtikten sonra sorunlar yaşamaya başlarlar. Erkek istikrarlı, dikkatli bir insandır; işleri ağırdan alır. Kadın ise farklı fikirlerden ve ruh hallerinden oluşan bir kasırga gibidir, gün içinde defalarca fikrini değiştirebilir.

Boğa burcu erkeği – İkizler burcu kadını beraberliğinde taraflar ruhsal yönden birbirlerine zıttırlar. Ortak bir zeminde buluşabilmek için çok uğraşmaları ve anlayışlı olmaları gerekir.

İkizler kadınının kafası hep karışıktır. O huzursuz biridir, davranışları önceden kestirilemez. Dakikalar içinde feminen ve çekingen bir kadından kavgacı ve acımasız bir kadına dönüşebilir. Çok yönlü, zeki, meraklı ve aktif bir insandır. Karmaşık tabiatına rağmen çok canlıdır, çevresindekileri nasıl neşelendireceğini bilir. Romantizm onu fiziksel zevklerden daha fazla etkiler. Kolayca arkadaş edinen biridir. Farklı seviyelerdeki insanlarla, doğal bir şekilde, rahatça bağlantı kurar.

Boğa erkeği – İkizler kadını ilişkisinde erkek enerjiyi ve kaynakları korurken, kadın bunları harcar. Sosyallik açısından da birbirlerine benzemezler. Erkek yabancılara karşı çekingen ve mesafelidir, kadın ise hemen herkesle kolayca ve kısa sürede yakınlaşır. İkizler kızı insanlarla kahkahalar atarak gevezelik ederken Boğa erkeği en yakın arkadaşlarından 1 – 2 tanesiyle huzurlu bir köşeye çekilmeyi tercih eder.

Boğa’nın sanata meyilli tarafı İkizler’in geniş hayal gücünden etkilenir ve İkizler kadını da bu adamda barış ve huzur veren bir dokunuş bulur. Fakat yaşam perspektifleri birbirinden farklıdır. Erkek uzanıp dinlenerek huzurlu bir gün geçirmek isterken kadın alışverişe çıkmayı tercih eder – ve masraf hesabı yapmaz.

Kadın kısıtlamadan harcama yapmayı ister. Erkek ise ayakları yere basan, materyalist bir insandır ve rakamlar her zaman aklındadır. İkizler burcu kadını, düzenli ve durağan bir insan olan partnerini çılgına çevirecek derecede dağınık ve kafası karışık bir insandır.

İkizler kadınının bazen küçük bir uyarıyla bir duygudan diğerine geçebilmesi sakin ve kararlı bir tabiatı olan Boğa erkeğinin kolayca baş edebileceği bir şey değildir. Boğa’nın her şeyin yavaş ve istikrarlı bir şekilde gerçekleşmesini istediği yerde, İkizler her zaman hızlı ve sürekli değişen bir şeyler ister.

Boğa birkaç yakın arkadaşla yetinirken İkizler daha kalabalık bir çevreyi tercih eder. İkizler kızının ruh halleri, arzuları ve ilgileri o kadar hızlı değişir ki Boğa erkeğinin başı döner. Kadın muhtemelen erkeğin sağlam ve istikrarlı doğasını onun beklediği gibi takdir etmeyecek, bunun yerine daha sürprizli biri olmasını bekleyecektir.

İkizler kadını ile Boğa erkeği, daha uyumlu bir ilişki kurmak istiyorlarsa, bazı tavizler vermeli, tipik özelliklerinin bazılarından vazgeçmeye çalışmalıdırlar. Birbirlerini dengelemeleri ve tamamlamaları imkansız değildir. Ama bunun için ciddi bir emek sarf etmeleri gerekir, zira temelde gerçekten uyumsuz bir çifttirler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Boğa erkeği – Yengeç kadını 

Boğa erkeği – Kova kadını 

Boğa erkeği – Balık kadını 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.