xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Erkeği – Kova Kadını Aşk Uyumu

0 6.884

Kova burcu kadını – Boğa burcu erkeği beraberliğinde 2 taraf da bir ilişkide neyi istediğine dair çok güçlü ve birbiriyle çatışan fikirlere sahiptir. Bu kadınla adamın kişilikleri birbirinden çok farklıdır. Yaşamı farklı yerlerinden yakalar, hayattan farklı şeyler beklerler. Duyguları, aileleri, parayı ele alış biçimleri farklıdır.

İkisi de sağlıklı tartışmalardan keyif aldıklarından iyi arkadaş olabilirler. Fakat bir aşk ilişkisinde iyi anlaşmaları sık görülen bir durum değildir. Boğa erkeği – Kova kadını ilişkisinin uyumlu olması çoğu zaman taraflardan birinin diğerine uyum sağlamak için kendi kişiliğinden epeyce taviz vermesini gerektirir ki her ikisi de sabit işaretler olduğundan bunun gerçekleşme olasılığı düşüktür.

Boğa erkeğinin temelde aradığı şey aşağı yukarı bellidir: İstikrarlı ve uyumlu bir kadınla hayat boyu sürecek, rahat bir yaşam. Kova kızı ise bir arayış içindedir. Ne istediğini tam olarak bilmez ama bu çoğu zaman geleneksel bir ilişki değildir. Bu kadının bağımsız ruh hali Boğa erkeğinin geleneksel, muhafazakar beklentilerine pek uymaz. Onun yaşam tarzı ve rutinleri de Kova kadınına boğucu gelebilir.

Boğa burcu erkeği – Kova burcu kadını ilişkisinde 2 taraf da azimli, tuttuğunu koparan insanlardır. Bir şeyi istediklerine karar verdikten sonra, onu elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Diğer benzer yönleri de ikisinin de çok kararlı, akıllı, sevecen, sadık ve gerçekçi kişiler olmalarıdır. Güçlü kişilikleri ve hayata pratik bir şekilde yaklaşmaları daha ilk etkileşimlerinde ortaya çıkar ve birbirlerine yakınlaşmalarına yardımcı olur.

Hayatı yoğun bir şekilde yaşamayı, iyi markalardan alışveriş yapmayı, iyi yemekler yemeyi severler. Her ikisi de hedef odaklıdır. İş projeleri ve girişimleri söz konusu olduğunda harika bir ekip oluşturabilirler. Öte yandan, benzerliklerini gölgeleyen farklılıkları vardır.

İkisi de istediklerini elde etmek konusunda kararlıdırlar ama düşünce ve yaklaşımları birbirinden farklıdır. Erkek koyduğu hedefe geleneksel yollarla varmayı tercih ederken, kadın farklı ve olağandışı yolları denemeyi sever. Erkek değişmekten nefret eder ve bakış açıları konusunda inatçıdır, kadın ise değişime inanan, yeni, yaratıcı ve sıra dışı fikirlere açık olan bir insandır.

İş dışındaki zamanları değerlendirme biçimleri de birbirine benzemez. Boğa erkeği evinde, kendi bölgesinde, kendi arkadaş grubuyla zaman geçirmeyi sever. Dışarıdaki dünyayı keşfetmek ve başkalarıyla sosyalleşmek isteyen Kova kadını için onun eğlence anlayışı çok sıkıcıdır. Boğa, etrafında sürekli olarak var olan, bilinen alandan memnundur. Kova ise bilinmeyen, keşfedilmemiş, kuytuda kalmış alemlere akma isteği duyar. Boğa toprak, Kova hava grubu üyesidir. Bu iki unsurun beraberliği biraz titrek ve tutarsız olur.

Boğa erkeği – Kova kadını beraberliğinin başlangıcında havada kıvılcımlar uçuşur. Farklılıkları her ikisinde de merak uyandırır ve onları birbirlerine doğru çeker. Fikirlerini paylaşırlar ve kadın çoğu zaman erkeği gülümsetmeyi başarır. Erkek onun çabasıyla kabuğunun dışına çıkmayı sever. Kadın da ilk başlarda onun kendisine benzemeyen  geleneksel tavır ve yaklaşımlarını ilgi çekici bulur.

İkisi de birbirlerinin yaşam biçimini keşfetmeye çalışmaktan hoşlanırlar. Kadının varlığı erkeğin biraz gevşeyip rahatlamasına yol açabilir. Çünkü o kendisini aksi yönde, normalde adım atmadığı bir dünyaya, özgürlüğe, tuhaflığa, yaratıcılığa götürür; her zaman önceden belirlenmiş kurallara göre hareket etmeyi bırakıp arada bir olsun yüreğinin sesini dinlemeye teşvik eder.

Bu beraberlikte erkeği çiçek, kadını kelebek gibi düşünebilirsiniz. Bir noktada sağlam bir şekilde duran çiçek, kelebeğin güzelliğine hayran olur ve onun istediği zaman uçup dolaşabilme yeteneğini ilginç bulur. Kelebek de çiçeğin kendisine destek olmasından hoşlanır.

Ama farklı zihniyetleri çiftin orta ve uzun vadede bazı ciddi çatışmalar yaşamasına yol açar. Kadın erkeği sessiz ve sıkıcı bulurken, erkek de huzurunun bozulduğunu hissetmeye başlar. Pratikliğe ve basitliğe inanan Boğa erkeğinin ayaklarının altında sağlam bir zemin olmalıdır.

Onun mantıklı ve makul biri olmasına karşın Kova kızı aşırılıklara meyillidir. Kuralları, normları sevmez. İkisi de inatçı, kararlarında direnen insanlardır. Kendi bakış açılarını ısrarla savunurlar. Bu yüzden ego çatışmaları yaşayabilir, birbirlerine kızabilirler. Evlendikleri zaman da bu durum paranın yönetilmesi, çocukların yetiştirilmesi gibi konularda çatışmalarına sebep olur.

Bu ikilinin iyi geçinmesi birbirlerinin özerkliğine saygı duymalarına ve egolarının bir kısmını olsun bir kenara bırakmalarına bağlıdır. Kadın da, erkek de eğilmeyi sevmeyen kişilerdir; ama ilişkilerinin yürümesi için biraz esnek olmaya çalışmaları gerekir.

Onlar umutsuz bir çift değildirler ama oldukça zor bir ikili oluştururlar. Birbirlerini dengeleyebilirler. Erkek kadının öngörülemeyen zihnine ve hayatına bir parça istikrar getirirken kadın da ona inatçılığından biraz taviz verip hayatta daha rahat olmayı öğretebilir. Gerçekten farklı yapılara sahiptirler ama astrolojik olarak uyumlu görünmeyen çiftlerin mutlu bir beraberlik yürütmeleri de görülmemiş şey değildir.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Boğa erkeği – Yay kadını 

Boğa erkeği – Balık kadını 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.