xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Erkeği – Yengeç Kadını Aşk Uyumu

0 4.620

Zodyak burçlar kuşağının en uyumlu, en yüksek puanlı ilişkilerinden biridir Boğa burcu erkeği – Yengeç burcu kadını ilişkisi. Fiziksel olarak da, zihinsel olarak da güçlü bir insan olan sabırlı ve inatçı Boğa erkeğinin içinde sevgilileri için çok yumuşak bir köşe vardır. Hassas, incelikli ve sevecen Yengeç kızı bu adamın bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek mükemmel bir partnerdir.

Erkeğin kadın için güçlü bir omuz olması ve kadının erkeğe hissettirdiği hassas dokunuş, Boğa erkeği – Yengeç kadını ilişkisini güçlendirip güzelleştiren unsurlardan sadece bir tanesidir. Bu ikilinin uyumu genellikle son derecede iyidir, beraber çok hoş bir çift oluştururlar.

Boğa erkeği istikrarı, nezaketi ve sevecenliğiyle tam Yengeç kadınının aradığı erkek tipidir. Yengecin ilgisi ve sadakati de onu Boğa için mükemmel bir hayat ortağı yapar. İkisi de aileye çok önem verirler. Evlenirlerse muhtemelen 1’den fazla çocukları olmasını isteyeceklerdir.

İkisi de kurdukları yuvadaki güvenliği tehdit edecek davranışlardan kaçınırlar. Beraberliklerinde genellikle sadakat sorunları yaşanmaz. Ancak, kadın, erkeğin hükmetme ve sahiplenme eğilimini, her zaman nerede ve kimlerle olduğunu bilmek istemesini güven eksikliği olarak algılarsa buna üzülebilir.

Dengeli bir kişiliği olan Boğa erkeğinin aradığı kadın, kendisinin önem verdiği geleneksel değerleri benimseyen biridir. İyi bir eş ve anne olacak, günün sonunda dinlenmesi için yumuşak bir yer sunacak bir kadın ister. Biraz eski kafalı bir yapısı olan Yengeç kadınının aradığı şey de kendisini koruyacak, güvenli bir aile hayatı oluşturmak ve ihtiyaçlarını sağlamak için çalışacak iyi bir aile babasıdır.

İkisi de aradıklarını birbirlerinde bulurlar. Boğa aileye güzel ve konforlu bir ev hayatı sağlamak için çok çalışır, Yengeç de evi her açıdan mükemmel bir şekilde idare eder.

Her ikisi de sakin bir sosyal hayatı tercih eden insanlardır. Güzel yemeklerin ve kaliteli içeceklerin bulunduğu bir masada, yumuşak bir müzik dinleyerek  arkadaşlarıyla beraber keyifle sohbet etmeyi severler.

İyi bir hayat ikisi için de aşağı yukarı aynı anlama gelir: Beraberce bahçe işleri yapmayı, antikacıları dolaşmayı, yemek pişirip birlikte keyifle yemeyi, mum ışığında bir şeyler içip çikolata yiyerek zaman geçirmeyi severler. Boğa erkeği – Yengeç kadını ikilisi birbirlerine kalplerini açıp bağlılık sözleri verdikten sonra kimse bu bağı kolay kolay zedeleyemez.

Hassas, huysuz, duygusal ve utangaç bir yapısı olan Yengeç kadını zaman zaman duygusallığından kaynaklanan, kontrol edemediği bir öfkeye kapılır. Risk almayı sevmeyen, her zaman güvenli ve istikrarlı olmak isteyen bu kadın, eşini seçerken de ihtiyatlı davranır. Bir ilişkiye başlarken çekingen ve temkinlidir, fakat aşkından emin olduktan ve ilişkisine güvendikten sonra partnerine onun bazen sıkılmasına yol açacak kadar sıkı sarılır.

Sadık, genellikle tutumlu, evine ve ailesine karşı olduğu gibi partnerine karşı da ilgili bir kadın olarak Boğa burcu erkeği için ideal bir sevgilidir. Hayatını idare ederken dengeli davranmakla beraber karamsarlığa meyillidir, sıklıkla ruhsal iniş çıkışlar yaşayabilir. Boğa, onun bu haliyle ilk defa karşılaştığında neyi yanlış yaptığını merak eder. Sabırlı bir yapısı olduğu için partnerinin gelgitlerini bir süre idare edebilir de. Ancak, aynı şey defalarca tekrarlanırsa, durumun kendisiyle çok az ilgili olduğunu veya hiç ilgili olmadığını fark eder ve mantıksız bir öfke krizi olarak gördüğü bu olay karşısındaki sabrını kaybetmeye başlar.

Yengeç kadınının, ruhsal değişimler yaşadığı zaman oyalanacak bir şeyler bulup sakinleşmeye çalışması ve erkeğe bu durumun kendi doğasının bir özelliği olduğunu, bunun onun yanlış veya kötü bir şey yapmasıyla alakası olmadığını açıklaması iyi olur. Aksi taktirde onun ruhsal dalgalanmaları bazen büyük tartışmalara yol açabilir.

Boğa erkeği inatçıdır, ayrıca hakimiyet kurmaya ve patronluk taslamaya meyillidir. Yengeç kadınıyla ilişkisinin iyi gitmesi için kişiliğinin bu 2 olumsuz özelliğini kontrol etmesi gerekir. O, bir kadına çiçekler ve çikolatalar sunacak bir erkektir ama her konuda olduğu gibi romantizm konusunda da pratiktir, abartılı, büyük jestler yapmaz.

Aşık olması zaman alan bir adamdır. Küçük şeylerin aşkta çok şey ifade edebileceğinin farkındadır. Aşkın sürekli olmasını ister ve bir kadını tanıma yolunda bütün klasik aşamaları yaşar ve yaşatır. Partnerine kur yapar, onunla parkta yürür, mum ışığında yemek yeyip dans edilecek yerlere götürür. Bazen, bir tartışmanın sonunda büyük ve güçlü bir öfkeye kapılabilir. Bu tarafı sıklıkla ortaya çıkmaz ama çıktığı zaman çok şiddetlidir. Yengeç kadınının böyle bir durumda erkeğin öfkesi dinene kadar onunla zıtlaşmaması, kendi kabuğuna çekilmesi tavsiye edilir.

Yengeç burcu kadını – Boğa burcu erkeği ilişkisi çoğu zaman iki tarafa da fayda sağlayan, iki tarafı da mutlu eden bir beraberlik olur. Erkek, iyi bir adamla maço bir erkeğin mükemmel bir kombinasyondur, istikrarlıdır, geleneklere önem verir, bolluk içinde ve konforlu bir hayat sürmeyi ister.

İyi bir aile erkeği olmak onun mayasında vardır ve partnerinde de aynı özelliği arar. Yengeç kadınına aşık olduğunda o kadını bulmuş olur. İlişkilerinde güzel sofralar, romantik hediyeler ve özel gün kutlamaları eksik olmaz. Her ikisi de maddi konularda akıllıca davranan kişiler olduklarından ilişkileri bu açıdan da başarılı olur.

Baskı altındayken sorunları ve krizleri ele alış biçimleri farklıdır. Bu, çatışmalar yaşamalarına sebep olabilir. İşler kötüye gittiği zaman Boğa kalkar ve mücadeleye hazırlanır, Yengeç ise geri çekilir ve duygusal olarak kapanır. Bu yüzden, zor zamanlarda açık bir iletişim kurmaları ilişkileri için hayati önem taşır. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Boğa, Yengecin duygusal geliş gidişlerinden rahatsız olabilir. Yengeç de onu fazla pratik ve zaman zaman da mantıksız bulur.

Hayata ve olaylara yönelik bakış açısı farklılıkları çiftin tartışmasına yol açabilir fakat bunlar çoğu zaman şiddetli, fırtınalı tartışmalar değildir. Yengeç kadını ile Boğa erkeği gerçekten uyumlu ve güzel bir çift teşkil ederler. Bu ikili birlikte mutlu ve istikrarlı bir aile hayatı kurabilirler.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Boğa erkeği – Kova kadını 

Boğa erkeği – Balık kadını 

Akrep kadını – Boğa erkeği 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.