xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boğa Erkeğini Tavlamak İçin Bilmeniz Gereken 13 Şey

0 1.708

Karmaşık ve ilginç bir kişiliği olan bir adamdır Boğa burcu erkeği. Tavlanması zor olabilir ama imkansız değildir. Bu yazıda onu bir ömür boyu yanınızda tutmak için neler yapmanız gerektiği hakkında ipuçları bulacaksınız. İşinize yarayacağını umarım. İşte Boğa burcu erkeğini tavlamak için yapılması gerekenler:

1.Kadınsı ve hoş görünmeye dikkat edin. Onu etkileyebilmek için iyi giyinmeli, iyi görünmelisiniz. İlle de çok güzel bir kadın olmanız gerekmiyor, fakat çekici görünmek için elinizden geleni yapın.

2.Bu adam dağınık, evine bakamayan kadınlardan hoşlanmaz. Sizinle uzun vadeli bir ilişki kurmasını istiyorsanız evinize geldiği zaman ortalığın temiz ve derli toplu olmasına dikkat edin.  Yaşama ortamını temiz tutan ve temizlik konusunda bilinçli olan kadınları seven bir adamın karşısındasınız. Ev işlerindeki becerileriniz onun üstünde otomatik olarak olumlu etki yapar.

3.Boğa erkeği inatçıdır ve hayatında ani değişiklikler olmasından hoşlanmaz. Onunla ilgili değiştirmek istediğiniz şeyler varsa bu konuda dikkatli olmalı, aşamalı bir geçiş planlamalısınız. Sabırlı değilseniz ve fazla otoriter davranırsanız sizden kaçmaya çalışır. Zorbalığa gelemez. Aklınızı kullanın ve istediğiniz değişimin pürüzsüz, kendiliğinden bir şekilde oluşmasını sağlayacak şekilde davranın.

4.Evde zaman geçirmeyi ve ev yapımı yemekleri seven bir adamdır. Onunla şefkatli bir anne gibi ilgilenin. Kendini iyi hissetmediği zamanlarda çocuk gibi davrandığını fark edeceksiniz. Ona ne kadar iyi bakabileceğinizi gösterin ve moralinin düzelmesi için çaba gösterin.

5.Yemek yemeyi sever, sevdiği kadının elleriyle yaptığı lezzetli yemeklere ise bayılır. Onu evinize ilk defa davet ettiğinizde güzel yemekler ikram ederseniz, büyük ihtimalle sizinle tekrar buluşmayı hevesle bekleyecektir.

6.Gereksiz şeyler için düşünmeden para harcayan biri iseniz Boğanın ilgisini kaybedebilirsiniz. O, finansal konularda dikkatli davranan, harcamalarına dikkat eden bir adamdır. Hesapsızca para harcayan kadınları sevmez. Pinti değildir, fakat gücünü aşan harcamalar yapmak istemez. Birinden maddi yardım istemek zorunda kalma fikrinden hoşlanmaz.

Boğa burcu erkeğinin ilgisini çekmek söz konusu olduğunda bu gerçekten önemli bir konudur. Onunla mali konularda mantıklı sohbetler yapın. Parasını arttırabilen ve parasal konularda akıllıca konuşan kadınlara hayrandır.

7.Fiziksel olarak güçlü bir erkektir ve çok ateşli olabilir. Çok himayeci ve agresif davranabilir. Kontrol edilmeyi seven bir kadınsanız Boğa erkeği sizin için iyi bir alternatif olabilir. Duruma olumlu açıdan bakıldığında, partnerini önemseyen bir adamdır ve en sadık, en vefalı burç işaretlerinden biri olduğu kabul edilir.

8.Hayatındaki kadınlar üzerinde de, diğer insanlar üzerinde de egemenlik kurmayı sever. Liderlik eğilimi güçlüdür. Kendisine koşulsuzca bağlanan, kararlarına saygı gösteren kadınları sever. Onun söylediklerini fazla sorgulamadan kabul etmenizi ister. Hep böyle davranmak size sıkıntı verdiğinde aksi yöndeki düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz ama bunu sık sık yapmamalısınız. Asi bir kadın onu iter.

9.Onunla dışarıda, başkalarının yanında iken çekici, ikiniz baş başa iken daha da çekici görünmelisiniz. Biraz geleneksel bir yapısı vardır. İşten eve geldiğinde karısını evde görmek ister. Çalışkan bir adamdır ve eşinin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf edecektir. Sıkıntılı zamanlarda asla pes etmez. Ailesine yakındır ve çok iyi bir baba olabilir.

10.Sıkıcı veya hareketsiz biri değildir ama tam bir düşünce adamıdır. Herhangi bir şey için plan yapmayı ve planı aynen takip etmeyi sever. Ani, sürpriz planlardan hoşlanmaz. Onunla bir geziye çıkmayı düşünüyorsanız önceden bilgilendirmeli ve konuyu düşünmesi için fırsat vermelisiniz. Yatırım yapmak, tatile çıkmak, bir şey almak; konu ne olursa olsun aceleyle karar vermeyi sevmez.

11.Çok zor biri gibi görünebilir ama özellikle sevdiği kadından gelen sevgi dolu davranışları sevdiğini unutmamalısınız. Ona sarılmanızdan, öpmenizden hoşlanır. Kokulara karşı özel bir eğilimi vardır. Kendini rahat hissetmesini sağlamak için evin ve çevrenin güzel kokmasına dikkat etmelisiniz.

12.Açık havada, doğa ile baş başa zaman geçirmeyi sever. Onunla buluşacağınız zaman bunu dikkate alın. Evde yapılmış şeyler yiyeceğiniz bir piknik ortamı çok hoşuna gidebilir.

13.Ailesine çok yakındır, özellikle de annesine. Mümkünse annesine yakın olmaya çalışın. Annesinin onayı onun kararlarını oldukça etkiler. Hayırlı bir evlattır ve iyi bir oğul olmak için büyü çaba gösterir. Onu ebeveynlerinden uzaklaştıran bir etken olmaktan kaçınmalısınız. Bundan hoşlanmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.