xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bohem Tarzı Kombinler

0 3.143

Bazı görselleri indirirken içim gidiyor benim, bohem tarzı kombinler başlıklı işbu yazımın görsellerini indirirken de gitti işte; öyle seviyorum. Bu yaz için kızıma bu stilde birkaç kıyafet ısmarlamak niyetindeyim; artık etnik desenli elbise olur, püsküllü yelek olur, salaş etek veya şalvar pantolon olur, o pantolonun üzerine yakışacak güzel bir kısa bluz olur; ne bulabilirsek ve hangilerine gücüm yeterse. Neyse ki o da seviyor, gence göre bir şeyler bulmak zor olmaz pek sanırım; arada birkaç parça da bana göresini bulursak ne güzel. Ki bulurum ben, olmadı diktiririm, yapmadığım şey değil. Piyasada her zaman her istediğini bulamıyorsun çünkü. Düzgün bir terzi bulmak kolay değil ama n’apalım. Ah bir dikiş bilseydim neler dikerdim ben!

Desenli, salaş bir pantolon etek, düz renkli dökümlü bir kısa bluz ve rahat bir çift sandalet bohem havasını yakalamanıza yeter. İki parçanın da bol olması kulağa makul gelmiyor ama bunlardan biri çok, biri daha hafif dökümlü ve üst kısa; bu durumda gayet de oluyor. Görseldeki bluz göbeği açık bırakıyor ama bu zorunlu değil, böyle tercih etmeyen bir parça daha uzununu giyebilir. Bohem tarzı kombinler sıralamamızın ikinci görseli de ney olsun, şey olsun; daracık bir çiçekli pantolon üzerine düz renk, yuvarlak-açık yakalı, gayet salaş ve uzun bir asimetrik bluz kombini var; o olsun. Buyurun gönderiyorum:

pantolon etek modelleri
pantolon etek modelleri
çiçekli pantolon modelleri
çiçekli pantolon modelleri

Yakası lastikli, kendinden desenli, dökümlü Şile bezi bluz modelleri; akıcı kumaşlardan yapılmış düz renk veya desenli uzun-salaş etekler, kot pantolon-beyaz tişört kombininin üstüne alacağınız çiçek desenli pelerin havasında bir üst; bunlar hep bu kategoriye giriyor. Rahat ve biraz da artistik kıyafetler bunlar, bolca takıyla destekleyebilirsiniz. Saç bantları bohem tarzının tipik aksesuarları, geniş kenarlı şapkalar da öyle. Artık hangisini beğeniyor, hangisini yakıştırıyorsanız.

şile bezi bluz modelleri
şile bezi bluz modelleri
maksi etek modelleri
maksi etek modelleri
bohem tarzı kombin fikirleri
bohem tarzı kombin fikirleri

Kilolu olmanız bohem stilini uygulamanıza engel değil, çok güzel büyük beden bluz modelleri var bu tarza uygun. Serbest, yumuşak biçimde akan uzun elbiseler de fazlalıklarınızı gayet güzel gizler. Ama çok fazla boluna kaçmayın; kilolu insanların çok dar şeyler giymesi ne kadar yanlışsa aşırı bol giymeleri de o kadar yanlış. Herkese göre bir şeyler var, yazıma saygılarımla son verirken kalanları da gönderiyorum:

 

.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.