xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bordo Blazer Nasıl Kombinlenir?

0 3.318

Bu konuya bordo ile uyan renkler hakkında fikir vererek başlamak istiyorum. Baskın ve özel bir renk olan bordo rengiyle en iyi uyum sağlayacak renkler gri ve siyahtır. Krem rengi, açık bej, ten rengi, pudra gibi renkler de bordoyla uyar. Haki rengin bazı tonlarıyla kahverenginin çok koyu olmayan tonları ve lacivert de bordoya yakışabilir. Ama bu rengi daha çok aynı tonlarda kemer ve ayakkabı için düşünmenizi tavsiye ederim. Gri pantolonla kahverengi kemer – ayakkabı gibi. Beyaz da olur ama süt beyaz tonunu tavsiye etmem, kırık beyaz olmalı. Gerçi bordo blazer ceket içine bembeyaz gömlek veya tişörtlü kombinler de var ama ben beğenmiyorum.

Bordo – beyaz uymaz mı peki, uyabilir aslında ama mesela şu şekilde: Düz veya desenli beyaz tişört, spor tarzda bir bordo pantolon ve beyaz ayakkabılar giyersiniz örneğin. Diğer türlü, bordo rengi blazer içinde bembeyaz bir üst, hele ki kombinde aynı renkte bir parça daha yoksa, hoş durmuyor bence.

Beyaz ayakkabı veya cep mendiliyle bir denge sağlayabilirsiniz belki ama, özellikle ceketin bordosu baya koyuysa beyaz üst yine de iyi bir fikir değil diye düşünüyorum. Neyse, ana konu bordo blazer nasıl kombinlenir; daha fazla açılmadan ona döneyim ben.

 

Bordo blazer ceketi siyah ve griyle bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin siyah üst, gri pantolon, siyah kemer ve ayakkabı gibi. Veya siyahlara ya da grilere bürünüp üstünüze bordo ceket alabilirsiniz. Bu ince görünmek açısından da faydalı olur.

Bordo blazer ceketle takılacak kravat kombinin renk uyumuna göre değişir. Siyah gömlek / gri pantolon giydiyseniz düz veya desenli gri ya da bordo kravat takabilirsiniz. Desenli siyah kravat da olabilir. Düz siyah kravat siyah gömlekle görünmez olur, bu yüzden pek tavsiye etmem.

Gömlek gri, pantolon gri veya siyahsa düz siyah kravat da takılabilir. Düz veya desenli bordo kravat, desenli gri kravat ya da gömleğin rengiyle kontrast oluşturacak tonda; gömlek açık griyse koyu, koyu griyse açık gri kravat takabilirsiniz.

Bordo blazer jean pantolon ile de giyilir tabii. Siyah veya gri kotların dışında klasik mavi tonlarındaki pantolonlarla da giyebilirsiniz. Çok açık mavi toonlarını tavsiye etmem ama. Bu şekilde uyumlu bir kombin oluşturmak için aynı renkte kemer ve ayakkabı kullanma, pantolonla veya üstle aynı renkte ayakkabı giyme gibi taktikler uygulayabilirsiniz.

Bordo blazer kombini yaparken gri, siyah, kırık beyaz ve krem tonlarından korkmayın, hepsi de bu renkle güzel durur. Fakat bordo koyu bir renktir, bu yüzden, bu renk bir ceketle yapılabilecek kombinlerde üst parçanın açık renk olması daha güzel olacaktır. Siyah, lacivert, koyu gri gibi renkleri alt parçada kullanmak daha doğru olur. Hem böylece yüzünüz daha aydınlık görünür.

Çok fazla renk kullanmamanızı tavsiye ederim ayrıca. Fazla kilo sorununuz varsa da vücudunuzu fazla bölmeyecek tarzda kombinler yapmalısınız. Pantolon ve ayakkabı veya pantolon, kemer ve ayakkabı aynı renkte olmalı mesela; bu insanı daha ince uzun gösterir.

Bordo rengi blazer ile bordo – krem karışımlı bir kombin yapmak isterseniz bu şöyle bir şey olabilir mesela: Krem rengi gömlek, siyah pantolon / kemer / ayakkabı, düz veya kombine uyacak tonlarda desenli krem rengi cep mendili. Bu kravatlı bir kombin olacaksa siyah veya siyah – krem desenli kravat takabilirsiniz. Bordo rengi kravat da olabiir, denemek lazım.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.