xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Botoks İle Yüz Gençleştirme

0 1.141

Sonuçları uygulamadan sonraki 3 – 15 gün arasında ortaya çıkan, etkinliği ise 4 ila 6 ay boyunca devam eden botoks uygulamaları özellikle mimiklerini çok kullanarak konuştukları için yüzlerinde erken yaşlanma belirtileri görülen 30 – 40’lı yaşlardaki kişiler üzerinde belirgin bir gençleştirici etki yapıyor. Kaşlarınızın arasında dikine çizgiler varsa, kaz ayaklarından şikayetçiyseniz, boynunuzdaki kırışıklıklar ve alnınızdaki çizgiler canınızı sıkıyorsa botoks ile yüz gençleştirme uygulaması sorununuzu çözecektir. Şunu da ekleyelim; uygulamanın etkisi geçtikten sonra gerektiği zamanlarda üst üste birkaç enjeksiyon daha yaptırırsanız zamanla etki daha uzun süreli olmaya başlıyor ve botoks yaptırmaya ilk zamanlardakinden daha seyrek ihtiyaç duymaya başlıyorsunuz.

 

Cilt gençleştirme açısından en etkili ve uzun süre kalıcı sonuçlar veren işlem estetik operasyondur; fakat maddi – manevi çeşitli sebeplerle ülkemizde birçok kişi daha az kalıcı ama daha ekonomik, daha kısa sürede uygulanan ve iyileşme süreci daha kısa olan yöntemleri tercih etmektedir; botoks uygulamaları gibi. Bu uygulama yüz bölgesindeki fazla çalışan ve yüzde çizgiler, kırışıklıklar oluşmasına sebep olan kasları durduruyor. Böylece örneğin sıklıkla kaşlarını çattığı için sinirli görünen kişilerin kaş çatmasına engel olunuyor veya yüzü aşağıya doğru çeken kasları zayıflatarak yüzün ve kaşların aşağı sarkmasının önü alınıyor. Bu sonuçları almak için yüzdeki belli kaslara işin uzmanlarının uygun gördüğü miktarda botoks enjekte ediliyor.

Birçok kişi botoks yaptırdıktan kısa bir süre sonra günlük hayatına dönebiliyor. İşlem ağrı veren bir işlem değil aslında ama kişilerin ağrı eşikleri farklı olduğu için gerekirse sinirleri uyuşturmak, anestezik krem veya buz uygulamak yoluna gidiliyor.

Botokstan sonra dikkat etmeniz gereken şeylere gelince; 4 saat boyunca yatmamalı, ağır egzersiz yapmaktan ve makyajdan kaçınmalısınız. Botoksun kaslardaki aktivitesini kolaylaştırmak için uygulamadan sonraki 1 – 2 saat boyunca botoks uygulanmış olan kaslarınızı çalıştırmalısınız. Ayrıca 1 gün süresince bu bölgeleri ovuşturmaktan ve masaj yapmaktan da kaçınmanız gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.