xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Boyundan Bağlı Gelinlik Modelleri

1.411

Boyundan bağlı gelinlikler omuzları daha geniş, göğüsleri daha büyük gösteriyor; bu yüzden geniş omuzlu, sportmen vücutlu kadınlara pek tavsiye edilmiyor. Bu tip gelinlikler aynı zamanda sırt dekolteli gelinlik kategorisine de girdiğinden düzgün, bakımlı, pürüzsüz bir sırta sahip olmanızı gerektiriyor. Göğüsleriniz büyükse boyundan bağlı gelinlik modelleri onları toparlar ve kaldırırmış. Bunların içine bir de sütyen dikilirse vücudu kıvrımlı gösterirlermiş ayrıca. ‘Sütyen’ değil ‘sutyen’ de olabilir o, çok emin değilim; ikisi de kullanılıyor. Ama birincisini daha çok kullanıyoruz herhalde. Neyse…böyle şeyleri önemserim ama çok fazla takılırsam da yazı yazamam. Devam edeyim bari.

Kısa gelinlik modellerini seviyorsanız boyundan bağlı modeller arasında bu tip alternatifler bulabilirsiniz. Boyu dizden epeyce aşağıda hafif bol etekli bir belden kuşaklı gelinlik modeli var mesela, zarif görünüyor. Bir tane de diz üstü, göğüs kısmı işlemeli gelinlik bulup koymuşum. Üst kısmında birtakım işlemeler var, etekleri düz kumaştan; o da fena değil. Bu kategoride çok hoş dantelli gelinlik modelleri de var; yakası kapalı olan bir tane var mesela, bana bayağı güzel göründü. Düz kumaştan, kalp yaka, dar kesim bir gelinlik bu; üstüne de herhalde boydan boya dantelli kumaş geçirmişler, diğer kumaşı kılıf gibi sarmış bu. Görselleri tanımlarken kullandığım ifadelerin pek bilimsel olmadığını hissediyorum ama konu da bilimsel bir konu değil zaten. Ama şakası yok, çok ayrıntılı. Bir sürü terim var, bir dolu kumaş çeşidi; bazı şeyleri Google’a sora sora yazıyorum ben bunları. Özgün makale yazarken öyle bir durum var benim için zaten; karşıma anlamını bilmediğim terimler çıkıyor, ‘bu ne, bu ne?’ diye soraraktan gidiyorum. Bazen bu yüzden epeyce vakit kayboluyor ama n’apalım, aklına takılıyor insanın.

Boyundan bağlı gelinlik modelleri tıpkı diğer gelinlikler gibi bir gelinlikte birkaç özelliği bir arada taşıyabiliyor. ‘Kısa, kloş etekli, dantelli, sırt dekolteli kalın askılı gelinlik’ gibi mesela. Boyundan bağlıyla sırt dekolteli aynı şey sayılır zaten, ama iki ifadeyle de arandığı için ikisi de ayrı ayrı yazılabilir. Moda konuları bitip tükenecek gibi değil; her gün aklından bir sürüsü geçiyor; gelinliği, abiyesi, pantolonu, eteği, aksesuarı, ayakkabısı, erkek giyimi… Çanta-takı-kemer, şu kime yakışır-bu kime uyar babında tavsiye yazıları…Şu markanın şu modelleri… Yazabildiğimiz kadar yazıcaz bakalım, ki arkadaş; ben de öyle bir site açmışım ki hangi birini yazayım? 2 ondan, 1 bundan götürmeye çalışıyorum işte. Hayırlısı. (:

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.