xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Brunello Cucinelli Erkek Kazak ve Hırka Modelleri 2019

0 2.475

King of cashmere (Kaşmir kralı) olarak bilinen 1953 İtalya doğumlu Brunello Cucinelli 1978’de kredi alarak kurduğu küçük şirketi zaman içinde dünyanın en tanınmış giyim markalarından biri haline getirdi.

Başlangıçta sadece kadın kazakları üretiyordu. Amacı tek bir şeyi, mükemmel bir şekilde üretmekti.

1990’larda erkek giyim alanına da el attı. Adını taşıyan lüks markası günümüzde en iyi kaşmir kazak modellerini üreten marka olarak biliniyor ama koleksiyonlarda aynı zamanda elbiseler, ayakkabılar, aksesuarlar ve başka giyim eşyaları da bulunuyor.

Size tanıtacağım ürünleri, yani Brunello Cucinelli erkek kazak ve hırka modelleri de markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi oldukça yüksek fiyatlara satılıyor.

Şu anda bir yandan fotoğraf seçmeye çalışırken bir yandan da ürünlerin fiyatlarına göz atıyorum. Fiyatlar € üzerinden koyulmuş. 8 – 10 – 15 bin liralık erkek triko modelleri var.

Yukarıda gördüğünüz V yakalı, kontrast detaylı duman rengi kaşmir erkek kazak 1.790 € mesela. Aşağıda göreceğiniz yün, ipek ve kaşmir karışımlı balıkçı yaka kazak ise 1.420 €

Brunello Cucineli erkek kazak ve hırka modelleri tamamen veya kısmen kaşmirden üretiliyor ki bu çok özel ve değerli bir kumaştır. Kelime bazen çok yumuşak yün kumaşları tanımlamak için de kullanılır ama gerçek kaşmir sadece kaşmir keçisinden elde edilir.

Aşağıdaki balıkçı yakalı, duman rengi kablo örgü kazak tamamen kaşmirden üretilmiş. Bunun için 4 ila 6 tane kaşmir keçisinin yününü kullanmış olmaları lazım. Kaşmir bir palto üretmek için ise 30 – 40 keçinin yününe ihtiyaç duyuluyor.

Aşağıdaki alpaka, işlenmemiş yün, kaşmir ve ipek karışımı kazak şarap rengini sevenler için gelsin. Onu takip eden kırık beyaz renkli kazağın kumaş karışımı da aynı.

Programıma açık gri renkli parçayla devam etmek istiyorum. Polo yaka kazak kaşmirden üretilmiş. Balıkçı yakası ve kol uçları koyu gri detaylı olan kazak ise işlenmemiş yün ve kaşmir karışımından. İnsana durduk yerde “kaşmir kralı” demezler tabii, erkek triko kategorisinde elini sallasan kaşmire çarpıyor.

Programıma yumuşak yün ve kaşmir karışımı, açık deve tüyü tonunda V yakalı bir kazakla devam ediyorum. Yanında bir de sizi soğuk kış günlerinde sıcak tutacak balıkçı yaka, kırçıllı bir kazak servis edicem.

Sergilemek istediğim dört parça kaldı: Etekleri çizgi detaylı kahverengi bir hırka, önden fermuarlı ekru rengi bir hırka, yuvarlak yakalı safir mavisi bir kaşmir kazak ve askeri yeşil tonunda motifli bir kazak.

Evet, bu kadar. Erkek giyim kategorisinin bayram yaptığını tahmin ediyorum, bu aralar ona gösterdiğim ilgiyi başka hiçbir kategoriye göstermedim. Gayet de iyi ettiğimi düşünüyorum, ellerime sağlık. Ziyaretiniz için teşekkür ederim.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Erkek deri ceket modelleri ve kombin fikirleri

Erkekler için yelekli kombin fikirleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.