xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bu Yöntemler Göz Çevresini Gençleştiriyor

0 1.611

Düzenli bir şekilde göz çevresi bakımı yapmak bu bölgenin 0.02 mm kalınlığındaki narin derisinin daha uzun süre pürüzsüz ve genç kalmasını sağlıyor. Dışarıdan bakım yapmak tek başına yeterli değil tabii, beslenme tarzına, uyku kalitesine, güneşten korunmaya dikkat etmek de çok önemli. Aşağıda göz çevresini  gençleştiren yöntemler göreceksiniz, bunları düzenli olarak uygulamak yüzünüzün bu ince ve hassas kısmının zamanından önce yaşlanmasını ve yorgun görünmesini engeller.

Göz Çevresini Rahatlatmak, Şişkinlikleri Gidermek İçin Sallama Çay Poşetleri Kullanın

Papatya çayı, yeşil çay veya siyah çay başta  olmak üzere, gözlerinize sallama çay poşetleriyle kompres yapın. Bunun için 2 tane kullanılmış çay poşetine ihtiyacınız olacak. Zamanınız varsa poşetleri yarım saat kadar buzdolabında soğutun, etkisi saha güçlü olur. Uzanın, çay poşetlerini gözlerinizin üstüne yerleştirin ve 10 – 15 dakika öyle kalın. Bunu isteğinize ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz.

Soğuk Kaşıklar Göz Çevresi Cidini Sıkılaştırır, Göz Altı Torbalarını Giderir

Birkaç dakika içinde sonuç veren bu basit ama etkili yöntemi uygulamak için 6 tane metal kaşığı buzdolabında 10 – 15 dakika bekletmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken böylece iyice soğuyan kaşıkların dış kısımlarını, göz altı torbalarını da kapsayacak şekilde gözlerinize bastırmak.  3 – 4 dakika geçip de kullandığınız kaşık  ısındığı zaman onu dolaptan aldığınız soğuk bir kaşıkla değiştirin.

Soğuk Salatalık Dilimleri Gözlere İyi Gelir

Göz çevresini dinlendirmek, bölgedeki kan dolaşımını canlandırmak için salatalık kullanabilirsiniz. İşte bunun 3 yolu:

*Taze bir salatalığı dilimleyip buzdolabına koyun. Yarım saat dolapta soğumaya bırakın. Sonra bir yere uzanın ve dilimleri gözlerinizin altına doğru yerleştirin. 10 dakika sonra göz çevresini soğuk suyla yıkayın.

*2 dilim soğuk salatalığı buzdolabında soğutulmuş yarım bardak sütün içinde ıslatın. Dilimleri gözlerinize koyup biraz uzanın. Daha sonra bölgeyi yıkayın.

*Az miktarda salatalığı rendeleyin ve çıkan suyu aynı miktarda limon suyuyla karıştırın. Bu karışımı pamuk toplarına emdirip gözlerinizin alt kısmındaki morluk ve halkalara uygulayın. Dikkatli olun, limon suyu gözlerinize kaçarsa yakar. 15 dakika sonra da yüzünüzü yıkayın. Düzenli olarak haftada 1 – 2 kere yaparsanız bir süre sonra etkisini fark edersiniz.

Koyu Renkli Halkalar İçin Gül Yaprakları

9 – 10 tane gül yaprağını bir kavanoza koyun. 4 çorba kaşığı da bademyağı ekleyin. Kavanozu güzelce kapatıp 1 gün boyunca hiç güneş ışığı almayan bir yerde bekletin. Daha sonra bir parça pamuğu bu karışımla ıslatarak gözlerinizin etrafına masaj yapabilirsiniz. Baktığım kaynakta öyle bir bilgi görmedim ama bir kereden fazla kullanılabilir mantıken.

Çiğ Patates Mor Halkaların Rengini Açar

1 – 2 tane patatesi soyun ve rendeleyip sularını çıkarın. 2 pamuk topunu bu suyla ıslatıp gözlerinizin üstüne koyarak 10 – 15 dakika bekletin. Daha sonra bçlgeyi bol suyla yıkayın.

Alternatif olarak gözlerinizin üstüne kalın patates dilimleri yerleştirerek de bekleyebilirsiniz.

Yumurta Akı Kaz Ayağı Kırışıklıklarının Görünümünü Belirsizleştirir

1 yumurtanın akını köpük köpük olana kadar çırpın. Sonra gözlerinizin etrafına ve elmacık kemiklerinize yedirin. 10 dakika bekleyip cildinizi ıslak pamukla silin.

Bir yumurta akı ile cilt bakımı uygulaması daha vereyim: Yüzünüzü yıkayıp temizleyin ve yumurta akı sürün. Kurumasını bekleyin. Ardından 1 kere daha sürün. 15 dakika bekleyip yüzünüzü bol ılık suyla yıkayın, nazikçe kurulayın ve nemlendiricinizi uygulayın.

Bu işlemleri haftada 1 – 2 kere yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.