xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Burçların Olumlu Ve Olumsuz Yönleri

0 2.904

Burcunuzun veya hakkında bir şeyler öğrenmek istediğiniz birinin burcunun olumlu – olumsuz yönlerini öğrenmek ister misiniz? Bu konuda bir derleme hazırladık ziyaretçilerimiz için. İşte burçların olumlu ve olumsuz yönleri:

Koç Burcu

Olumlu Özellikleri:

Serüvenci, girişken, yüksek enerjili, öncülük yapmaya müsait, sınırlamalara karşı, cesur ve yaklaşımlarında net, atılımcı.

Olumsuz Özellikleri:

Egoist, bencil, her zaman kendini öne süren ve ön planda tutan, alaycı, kaba, kavgaya eğilimli, her şeyi hemen o anda isteyen ve çabuk isyan eden.

Boğa Burcu

Olumlu Özellikleri:

Pratik, sabırlı, sanata ilgili, kararlı, sıcakkanlı, tahammül gücü yüksek, kıymet bilen, güvenilir, güçlü değer yargılarına sahip, sadık. İş yaşamına gösterdiği uyumla iyi bir eleman olmaya meyilli.

Olumsuz Özellikleri:

Esneklik gösterememe, bir fikre takılıp kalma eğilimi, tembellik, oburluk, inatçılık, kin tutma eğilimi, sıkıcılık, çok yönlü düşünememe.

İkizler Burcu

Olumlu Özellikleri:

Adaptasyon yeteneği, aynı anda birden çok işle ilgilenebilme, hızlı kavrama, hareketlilik, yabancı dil öğrenmeye ve yazı yazmaya yatkınlık, değişen şartlara ve zamana ayak uydurabilme, genç ve enerjik karakter, olayların komik yönlerini yakalayabilme ve espri yeteneği.

Olumsuz Özellikleri:

İkiyüzlülük, aşırı merak, sinirsel kontrolsüzlük, muhatabını yorabilen bir değişkenlik, yüzeysellik, kurnazlık, kararsızlık, yerinde duramama.

Yengeç Burcu

Olumlu Özellikleri:

Duyarlılık, sempati, iyi bir anne/baba olma eğilimi, vatanseverlik, zeka ve cin fikirlilik, duyarlılık, yüksek hayal gücü, nezaket, ihtiyatlılık, değer verdiği kavram ve kişileri koruma eğilimi.

Olumsuz Özellikleri:

Haddinden fazla duygusal, alıngan, kendine acıyan, düzensiz, dağınık, katı bir dış görünüm altında zayıf karakterli, övgülere kapılmaya meyilli, çabuk sinirlenen, zor bağışlayan.

Aslan Burcu

Olumlu Özellikleri:

Organizasyon ve örgütleme yeteneği, cömertlik, yaratıcılık, geniş bakış açısı, yüce gönüllülük, sohbetlerini daha eğlenceli kılan bir oyunculuk yeteneği, anlayışlılık.

Olumsuz Özellikleri:

Kendini büyük görme, sabit fikirlilik, kurnazlık, gerekli/gereksiz dik kafalılık, züppelik, kurnazlık, güç ve iktidar tutkusu, inatçılık, toleranssızlık.

Başak Burcu

Olumlu Özellikleri:

Analiz yeteneği, alçak gönüllülük, tertiplilik, dakiklik, dürüstlük, inceleme ve ayrıntıları yakalayabilme eğilimi.

Olumsuz Özellikleri:

Acelecilik, titizlik ve düzeni abartma eğilimi, geleneklere fazlaca bağlılık, önemsiz ayrıntıların üstünde fazla durma, can sıkacak kadar eleştirme.

Terazi Burcu

Olumlu Özellikleri:

Geçimlilik, zarafet, sempatiklik, ideallere bağlılık, romantizm, uyumluluk, diplomasi yeteneği.

Olumsuz Özellikleri:

Flörtçülük, kolay etki altında kalma, aldatma eğilimi, alınganlık, havai tabiat, hafif davranışlar, kararsızlık, değişkenlik.

Akrep Burcu

Olumlu Özellikleri:

Güçlü sezgi ve duygular, ince fikirlilik, kararlılık, yeniden meydana getirme yeteneği, bir amaca bağlı kalıp o amaç doğrulturunda uğraşmaya yatkınlık.

Olumsuz Özellikleri:

Kafasının dikine gitme, kıskançlık, kendini fazlaca saklama eğilimi, şüphecilik, fazla inat.

Yay Burcu

Olumlu Özellikleri:

Dışa dönüklük, sokulganlık, felsefe yapma ve tespit yeteneği, gözlemcilik, açık fikirlilik, dürüstlük, güvenilirlik, pozitiflik, adaptasyon yeteneği, isabetli yargılarda bulunabilme, iş bilirlik.

Olumsuz Özellikleri:

Mantıksız iyimserlik, sorumsuzluk, kapris yapma eğilimi, abartmak, patavatsızlık, taşkınlık, abartma ve dramatize etme eğilimi.

Oğlak Burcu

Olumlu Özellikleri:

Disiplinli davranabilme, düzenlilik, kararlılık, güven uyandırabilme, sabırlı ve sebatlı davranabilme, gözü kapalı riske atılmama, tutkululuk.

Olumsuz Özellikleri:

Çok kesin tavırlar, pintilik, kötümserlik, tutuculuk, basmakalıp davranışlar, fazla ihtiras.

Kova Burcu

Olumlu Özellikleri:

Sadakat, ideallere bağlılık, devrimci ruh, ilerleme ve gelişme eğilimi, güçlü irade, vefa duygusu, arkadaş canlısı olma, yaratıcılık.

Olumsuz Özellikleri:

Geleneklere zorlayacak derecede karşı gelebilen, isyan ve muhalefet eğilimi haddinden fazla olabilen, anlaşılması zor, huysuz.

Balık Burcu

Olumlu Özellikleri:

Sevimlilik, anlayışlılık, merhamet duygusu, sezgi gücü, uyumluluk, alçak gönüllülük ve nezaket, dünyevi değerler konusunda aşırı hırslı olmama.

Olumsuz Özellikleri:

Zayıf irade, hayatın sert yanları karşısında durabilmekte yetersizlik, kararsızlık, kolayca dağılma, ihmalcilik.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

12 burcun genel özellikleri

Zodyak’ın 12 burcunun tarihleri ve temel özellikleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.