xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Bütçe Dostu Cilt Bakım Tavsiyeleri

0 1.108

Herkesin cilt güzelliği ve sağlığını korumak adına uyguladığı bir günlük cilt bakımı rutini vardır. Bu rutini kimilerimiz, özellikle de biz hanımlar, çok çeşitli ürünler kullanarak uygulamayı sever ve kusursuzlaştırmaya çalışırız. Ancak her insanın bütçesi birbirinden pahalı cilt bakım ürünleri satın almaya ve onları her bittiklerinde yenilemeye uygun olmayabilir. Elbette fırsatımız olduğunda hepimiz cildimiz için en doğru ürün çeşitlerini kullanmak isteriz, ancak kimi zaman doğal cilt bakımı yöntemleri ve uygun fiyatlı alternatifler de pahalı kozmetiklerin yerini tutabilir, hatta cilde daha iyi bile gelebilirler. Yazımızda sizlere iyi bir bakımı rutinini fazla para harcamadan sürdürebilmenizi sağlayacak bütçe dostu cilt bakım tavsiyeleri paylaşacağız.

1. Vazelin mucizesiyle tanışın. Son derece uygun fiyatlı ve sağlıklı bir ürün madde olan vazelini gece dudaklarınıza süreceğiniz bir bakım kremi, tırnak etlerinizi yumuşatacak bir tırnak bakımı aracı, etkili bir makyaj temizleyici ya da göz altı nemlendiricisi olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanında eğer vaktiniz varsa ve verdiği yağlı histen rahatsız olmayacaksanız vazelin el ve ayaklarınızı mükemmel biçimde nemlendirmeye de yarar. Tüm bu özelliklerini göz önünde bulundurarak vazelinin en hesaplı cilt bakımı ürünleri arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

2. Zeytinyağını yemekler dışında da kullanın. Saçlarınızı ılık suyla hafifçe nemlendirdikten sonra parmak uçlarınıza bir miktar doğal zeytinyağı alıp tüm saçınıza yayın. Saçlarınızı ılık bir havluyla sarıp 10-15 dakika kadar bekleyin ve ardından her zaman olduğu gibi yıkayın. Eğer böyle bir uygulama için vaktiniz ya da sabrınız yoksa her yıkamada kullandığınız saç kreminin kutusuna 5-6 damla kadar zeytinyağı ekleyebilirsiniz.

Avucunuzun içinde bir miktar zeytinyağı ve esmer şekeri karıştırarak evinizde oldukça basit ama etkili bir doğal peeling uygulaması yapabilirsiniz. Esmer şeker çoğu kimyasal peeling ürününün içeriğinde bulunan kazıyıcı taneciklerden daha sert olduğundan bu karışımı yüzünüze fazla bastırmadan uygulamaya özen gösterin.

3. Erkekler için üretilmiş cilt bakım ürünleri kullanın. Erkek cilt bakım ürünleri genelde kadınlar için üretilenlerden çok daha uygun fiyatlıdır. Erkek şampuanı ya da deodorantının kokusundan rahatsız olsanız bile çeşitli kremler ve diğer cilt bakımı ürünleri için erkek reyonlarına bir göz atmanızda fayda var.

4. Kaliteli rimelinizin ömrünü uzatın. Maskaralar arasında fiyat farkları pek çok kişinin bildiğinin aksine esas maddenin içeriğindeki farklılıktan değil sunulan fırçaların kalitesinden kaynaklanır. Bu durum her ürün için %100 geçerli olmasa da diğerlerinden 2-3 kat daha pahalı olan maskara çeşitlerinin mutlaka daha gelişmiş fırçalara sahip olduklarından emin olabilirsiniz. Bir kereliğine bütçenizi ayarlayıp alabileceğiniz en yüksek kaliteli rimeli satın alın ve kullanın. Rimelinizin şişesi boşaldıktan sonra fırçasını iyice temizleyip saklayın. Bu fırçayı sonradan satın alacağınız daha uygun fiyatlı rimel çeşitleri için kullanıp ödediğiniz fiyatın ötesinde bir kaliteden faydalanabilirsiniz.

5. İndirimleri takip edin. Pek çok kozmetik markası özel günlerde büyük indirim kampanyaları düzenlerler. Büyük bir kalabalığın içinde alışveriş yapmak biraz can sıkıcı olsa da bu kampanyalar en ekonomik cilt bakımı ürünlerini bulmanız için büyük fırsatlardır. Bunun yanında mağazaların kendi adlarına çıkardıkları puan biriktiren kartlardan edinerek ekstra indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

6. Cilt bakım ürünlerinizi dibine kadar kullanın. Gerçek anlamda tasarruf yapabilmek için hesaplı cilt bakım ürünleri kullanmanın yanı sıra halihazırda sahip olduğunuz ya da yeni satın aldığınız ürünleri ziyan etmeden kullanmayı bilmeniz de gerekir. Her derde deva pamuktan bu konuda da bol bol yararlanabilirsiniz. Dibinde az miktarda ürün kalan kremlerinizi bir parça pamuk, dudak nemlendiricisi ve rujlarınızı da kulak pamuğu yardımıyla tamamen bitene kadar kullanabilirsiniz. Henüz bitmemiş ve kullanım ömrü dolmamış, ama fırçayla alınması zor hale gelen rimelinizin içine 4-5 damla sıcak su ve aynı miktarda zeytinyağı damlatarak onu en az 1-2 hafta daha kullanabilir, aynı zamanda kirpiklerinize zeytinyağı bakımı uygulayarak daha sağlıklı görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.