xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Büyük Beden Elbise Modelleri (onestopplus)

0 1.101

Yeni keşiflerimden biri ‘onestopplus’ isimli e-ticaret sitesi sayın ziyaretçi; bu yazıda sizi bu sitedeki büyük beden elbise modelleriyle tanıştırıcam. Çok hoş şeyler var, şu anda elimin altındaki resimlere bakıp ‘hangi birinden başlasam?’ diye düşünmekle meşgulüm.

Yuvarlak yakalı, kısa kollu, yakasının çevresi zımba detaylı bir A tipi elbise modeli var, onunla başlayalım. Aynı modelden bir mor, bir de mavi indirmişim; ikisini de takdim edeyim:

büyük beden a tipi elbise-1     büyük beden a tipi elbise-2

İnce askılı, desenli bir siyah elbiseye ne dersiniz?

büyük beden askılı elbise

Sıradaki model haki rengini sevenlere gelsin. Akıcı bir kumaştan yapılmış dökümlü, rahat, çok hoş bir elbise bu. Yeşil ayakkabılar, beyaz atlet ve takılarla beraber ne kadar güzel durmuş; aferin. Kime ‘aferin’ diyorsam. Kombini yapana demiş olayım bari, boşa gitmesin.

askılı haki elbise

Sıradaki robası desenli maksi elbise mavi tutkunları için gelsin:

uzun mavi elbise

Resimdeki gibi şık ayakkabılar ve uygun takılarla kombinlediğinizde yaz partilerinde ışıl ışıl, aydınlık ve havalı görünmenizi sağlayacak asimetrik etekli beyaz bir elbiseyle devam ediyorum.

büyük beden beyaz elbise

Onestopplus’tan seçtiğim büyük beden elbise modelleri arasındaki turumuzda sıra mavi, yeşil ve beyazın nefis bir şekilde harmanlandığı bir kumaştan yapılmış bir çizgili elbise modelinde. Üstündeki truvakar kollu mavi boleroyla çok güzel duruyor. Bakalım siz de beğenecek misiniz böcüklerim? ‘Böcüklerim’ ifadesi hoşunuza gitmediyse kusura bakmayın, bazen böyle denemeler yapasım geliyor benim ama olmuyor. Gitmiyor bana yani. Bu benim ifade tarzım değil, bazı yerlerde ziyaretçilere böyle ‘pisiciklerim, ciciklerim’ falan şeklinde seslenildiğini görüyorum, oradan esiyor işte. Sitenin Facebook sayfasının ziyaretçilerine böyle bir deneme sırasında ‘piranhalarım’ demişliğim var hatta. Bu da bir hitap tarzıdır tabii ama bana uymuyor. Fakat arada bir ille de denerim. Neyse, elbisemize geçelim biz:

çizgili yazlık elbise

Birkaç resim daha ekleyip dükkanı size bırakayım ben. ‘Binkelam‘ iyi seyirler diler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.