xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Büyük Kumar (Runner Runner)

0 2.159

Brad Furman yönetmenliğindeki ABD yapımı Büyük Kumar (Runner Runner) adlı film gerilim ve polisiye öğelerini içeriyor.

Richie Furst Princeton’da matematik okuyan zeki ve parlak bir gençtir. Burs almayı başaramamış olan Richie’nin 60.000 Dolarlık öğrenim harcını 1 hafta içinde temin etmesi gerekmektedir. Şansını bir online poker oynama sitesinde denemeye karar veren Richie ufak tefek birikimlerini öne sürerek bir süre başarılı olsa da sonunda bütün parasını kaybeder.

Bu işteki hileyi açığa çıkarmayı aklına koyan genç adam sitenin sahibi olan Ivan Block’u bulmak amacıyla kalkıp Kosta Rika’ya gider. Burada büyük bir lüks içinde yaşayan Block ona karşı nazik ve konuksever davranır. Hatta oyundaki hileyi keşfettiği için onu tebrik eder ve kendisi için çalışması teklifinde bulunur. Bu adamın konforlu hayatı karşısında büyülenen Richie teklifi kabul eder.

Fakat bu arada beklenmedik bir olay meydana gelir; FBI, Richie’yi Ivan’ı yakalamak için kullanmak ister. Böylece genç adam hayatının en büyük kumarını oynamak durumunda kalır.

1 saat 32 dakika süren Büyük Kumar filminin oyuncu kadrosu şu isimlerden oluşuyor: Justin Timberlake, Ben Affleck, Gemma Arterton, Anthony Mackie, David Costabile, Ben Schwartz, Oliver Cooper ve Sam Palladio.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.