xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çağla Şıkel’den Ödem Attırıcı Çay Tarifi

0 1.547

Çağla Şıkel malzemelerini aktardan temin edebileceğiniz bir ödem attırıcı çay tarifi önermiş, ben de konuyu ziyaretçilerimizin ilgisine sunmak istedim.

Vücutta ödem oluşumu dokuların arasında farklı sebeplerle biriken suyun yarattığı şişkinlik olarak açıklanıyor. Fazla ayakta durmak, yeterince hareket etmemek, gün içinde içilmesi gereken miktarda su içmemek, iş gereği sıklıkla uçuş yapmak gibi sebeplere dayanan, bazı kadınlarda adet öncesi dönemde ortaya çıkan bu şişkinlik özellikle eklem yerlerinde görülüyor.

Kilolu insanlar için daha da rahatsız edici olan bu şişkinlikten kurtulmak için Numan Ünsal tarafından tavsiye edilen aşağıdaki çayı günde 2 kere yemeklerden 1 saat önce tüketmeyi deneyebilirsiniz.

Çayın hazırlandıktan hemen sonra, soğutulmadan içilmesi gerektiğini önemle belirtmek isterim. Böylece vücudunuzdaki ödemden idrar yapma yoluyla kurtulabileceksiniz.

Önemli Not: Hamile iseniz bu çayı kesinlikle kullanmamalısınız.

Ödem Attırıcı Çay Tarifi

Malzemeler:

Avokado yaprağı

Mısır püskülü

Kiraz sapı

Mate otu

Funda (Süpürgeotu)

Altın otu

Tarçın

2 – 3 çeşit kurutulmuş meyve

Uygulama:

Malzeme miktarlarını göz kararı yöntemiyle, ne miktarda çay yapacağınıza göre ayarlıyorsunuz. Çayınızı French Press kullanarak hazırlayabilirsiniz.

Kabın içine önce biraz mısır püskülü atın.

Üstüne avokado yaprakları ekleyin.

Sonra kiraz sapı ilave edin.

Kaba birer tatlı kaşığı kadar funda ve mate otu koyun. Bu sırada mutlaka tahta kaşık kullanın.

 

 

 

 

 

Bir çubuk tarçını ikiye bölün, bir tanesini karışıma ilave edin.

Şimdi kaba bir miktar kaynamış – soğumamış su ekleyin.

Sudan sonra bir parça altın otu ilave edin.

Son olarak tercih ettiğiniz 2 – 3 parça kurutulmuş meyveyi koyun.

Karışımı 2 dakika demlenmeye bırakın. Daha fazla demlenirse içerdiği malzemelerin içindeki kafein ortaya çıkar, bu da akşam saatlerinde içildiği zaman uykunuzun kaçmasına yol açabilir.

2 dakika dolunca, demlenmiş ve rengini almış olan çayı süzün. Ödem attırıcı çay tarifi böylece içilmeye hazır hale gelmiş olacak.

Yukarıda da belirttiğim gibi, bu çayı yemeklerden 1 saat önce içmeniz gerekiyor. Günde 2 kereden fazla da tüketmeyin. Bu uygulamayı 4 – 5 kere yaptığınız zaman vücudunuzdaki şişkinliğin inmeye başladığını hissetmeniz bekleniyor.

Vücudunuzda ödem oluşmasını önlemek için bol su içmeye, spor yapmaya, gün içinde hareketli olmaya ve düzenli beslenmeye dikkat etmelisiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.