xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Carla Ruiz Kokteyl Elbiseleri 2015

0 3.827

Google Translate’le İngilizce’den çeviri yapmak nispeten kolay oluyor benim için çünkü İngilizce’yi çok az da olsa anlayabiliyorum Ama İspanyolca için aynı şeyler geçerli değil, bu yüzden, anlamaya çalıştığım İspanyolca metinde ‘Carla Ruiz kokteyl elbiseleri tasarımcı Carla Ruiz’in beğenisi doğrultusunda Rocio Ruiz tarafından hazırlanmaktadır.’ diye mi yazıyor, emin değilim. Ama öyle galiba. Carla Ruiz, büyükannesi terzi olduğu için kumaşlara, kıyafetlere çocukluğundan beri aşinaymış ama ailesinin yıllardır içli dışlı olduğu moda dünyasına atılmaya karar vermesi epey zaman almış.

  

Özel gün ve gecelerde şıklığınızla fark yaratmak istiyorsanız bu yazıda göreceğiniz kısa abiye modelleri hoşunuza gidecektir sanıyorum. Koleksiyonda ayrıca 2 parça abiye çeşitleri de var. Dantel elbiseler, etek ucu püsküllü takımlar, bele oturan kloş etekli vintage abiye modelleri, geniş yakalı dar kesim zarif elbiseler görmeye hazırlayın kendinizi; başlıyorum:

Carla Ruiz bazı modellerinde 50’li yılların elbiselerinden esinleniyor. Anlamaya çalıştığım İspanyolca röportajda da tül ve şifon gibi kumaşlardan dikilmiş ihtişamlı, uzun, balo elbisesi tarzındaki modellerden çok kokteyl elbisesi veya parti elbisesi tarzında kısa ve tarz elbise modelleri yapmayı tercih ettiğinden söz ediliyor. Parti elbiseleri koleksiyonunda uzun modeller de var ama asıl tercihi vücudu tamamen veya bele kadar saran kısa ve feminen elbise modelleri imiş.

çiçek desenli kısa abiye carla ruiz cocktail dresses 2015

Dökümlü ve hareketli bir havası olan, etek uçları püsküllü, mini boyda bir sarı abiye hoşunuza gider mi?

carla ruiz cocktail dress

Bu kolsuz, yuvarlak yakalı, desenli, önü kısa arkası uzun elbise nasıl peki?

asimetrik abiye modelleri

Carla Ruiz 2015 kokteyl elbisesi modellerinden başka örnekler de görmek isterseniz galeri hizmetinizde. Ben ziyaretiniz için teşekkür ederek satırlarıma son veriyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.