xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çayırova Bilardo Ligleri: Heyecan Dorukta

0 3.841

Çayırova’da bilardo heyecanı Mimoza Cafe isimli mekandaki Bilardo Ligleri’nde sürüyor. A ve B diye adlandırılan iki ayrı ligde süren maçlar tamamlandığında B Ligi’ni ilk üç sırada tamamlayanlar (Ki bunun için 6 aday var) A Ligi’ne yükselecek.  A Ligi’ne gelince; oyuncu sayısının daha da artması için ligin bu izleğinde küme düşme olmayacak. Eski öğretmen Turan Yeşilyurt’a ait Mimoza Cafe’de 1 ay kadar önce başlayan ligin özelliği de oyuncular arasındaki maçların hangi tarihte saat kaçta oynayacağına oyuncuların karar vermesi. Her iki ligi ilk üç sırada tamamlayanlara kupa verilecek. Tek devreli ligde maçlar üç bant usulü oynanıyor. Kazanan oyuncu 3 puan edinirken beraberliklerde her 2 oyuncuya da birer puan veriliyor ancak her iki ligde de bugüne kadar sadece ikişer bilardo maçı berabere tamamlandı. Her iki ligde de kalan maçların tamamlanmasının ardından kupa töreni gerçekleşecek.

mimoza-cafe-cayorova

              A Ligi’nde Zirve Tayyar Turna’nın

12 oyunculu A Ligi’nde Tayyar Turna, Mehmet A.Sarıkaye, Güngör Gül, Tayfun Korkmaz, Rafet Özçelik, Turan Yeşilyurt, Bayram, Harun Angın, Erdem Ertuğrul, Ufuk Angın, Tunay Kaya ve Yunus Albayrak mücadele ediyor. Bu ligde 11 maçının tamamını oynayan ve ligi 9 galibiyet 2 yenilgi ile toplamda 27 puanla tamamlayan Tayyar Turna’nın şampiyonluğu garanti. İki ve üçüncü sıralar için Mehmet E.Sarıkaye (10 maç/22 puan), Güngör Gül (9 maç/18 puan), Tayfun Korkmaz (10 maç/18 puan), Turan Yeşilyurt (9 maç/15 puan) iddiasını sürdürüyor. Mehmet E.Sarıkaye/Güngör Gül maçı iki ve üçüncü sıraları hayli etkileyecek. Bu maçın skoru iddiasını sürdüren diğer sporcuları da ilgilendiriyor.

                          B Ligi’nde Zirve Karıştı

15 oyunculu B Ligi’nde Gültekin Milet, Rıza Kaçmaz, Serkan Şahin, Erkan Zengin, Kenan Erdinç, İbrahim Kurtgöz, Yusuf Talı, Selçuk Çakır, İsmail Aydın, Mevlüt Sarı, Suat Teker, İbrahim Dursun, Mustafa Turna, Ernur Kara ve Cihan Seryol mücadele ediyor. Ligin zirvesi tam bir cadı kazanı. İlk üç sırayı edinenin A Ligi’ne yükseleceği bu ligde 6 sporcu iddiasını sürdürüyor: İsmail Aydın (14 maç/33 puan) ve Rıza Kaçmaz (14 maç/31 puan) maçlarını tamamladı. İbrahim Dursun (13 maç/33 puan), Suat Teker (10 maç/31 puan), Mevlüt Sarı (11 maç/27 puan) ve Mustafa Turna (12 maç/24 puan) da iddialarını sürdüren diğer oyuncular. Bu ligde İbrahim Dursun/Mevlüt Sarı, Mustafa Turna/Mevlüt Sarı ve Suat Teker/Mustafa Turna arasında oynanacak maçlar sıralamayı şekillendirecek.

cayirovada-bilardo

                  Bilgisayarlı Muhasebe Öğretmenliğinden Esnaflığa

Mimoza Cafe’nin günümüzdeki sahibi Turan Yeşilyurt kafeyi 2012 yılında devraldı. En son Çayırova Ticaret Meslek Lisesi’nde bilgisayarlı muhasebe öğretmenliği yaparken mesleği bırakıp esnaflığa geçen Yeşilyurt bugüne kadar çok sayıda bilardo turnuvası ve ligi düzenledi. Turnuvalara Kocaeli’nin diğer ilçeleri ile İstanbul başta olmak üzere civar illerden de katılım olduğunu belirten Yeşilyurt etkinliklere gösterilen ilgiden çok memnun. Yedisi üç bant, üçü Amerikan tipi bilardo oynamaya elverişli 10 masayla hizmet verdiklerini belirten Yeşilyurt şunları söyledi:

    Gölcük’teki Türkiye Şampiyonası’na Katılacağız

“Buradaki bilardo turnuvaları ve ligleri ile Çayırovalı bilardocuları bir araya getirirken turnuvalarımızda farklı il ve ilçelerden konuklarımızı da ağırladık. Bilardonun bir centilmen sporu olmasından esasla bugüne kadar oynanan turnuva ve lig maçlarının her biri birbirinden olgun ve seviyeli geçti. 1 Ocak’tan itibaren başlayıp 25 Ocak’ta sona erecek Gölcük’teki Türkiye şampiyonasında 17 arkadaşımız ile birlikte mücadele edeceğiz. Önümüzdeki aylarda Bursa’da gerçekleşecek dünya şampiyonasında da bilardocularımız mücadele edecek” dedi.

Tlf: 744 75 41

Facebook sayfası: www.facebook.com/mimozabilardo

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.