xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çayırova – Gebze Sınırında Bok Kokusu!

0 1.262

Çayırova – Gebze sınırlarını oluşturan Adem Yavuz ve Özgürlük mahalle sınırlarındaki bok kokusu, evet, bildiğiniz bok kokuyor orası; çok rahatsız edici bir hal almış durumda. Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan yağmur suyu yatağına Çayırova Fevzi Çakmak Lisesi civarından foseptik karıştı. Halk 3 belediye başkanından birinin sorunu çözmesini, 2 mahalle muhtarının da konuyla ilgilenmesini bekliyor. Daha çok beklemeyeceklerini umuyoruz zira durum cidden fena.

 

İlimizde ilçe sınırlarını oluşturan mahallelerin tam sınırlarında oturanlar ne zaman, hangi konuda sorun yaşarlarsa yaşasınlar sorunu aktaracak belediye bulmakta zorlanırlar. İlgili belediye mesele vergi toplamaksa, “O para benim hakkım” diye kendini ifade eder ama mesele belediye kaynaklı sorunsa öncelikli muhatap her belediyeye göre diğeridir. Çayırova – Gebze sınırında yer alan Özgürlük (Çayırova) ile Adem Yavuz (Gebze) Mahallelerinde birkaç gün önce müthiş bir kötü koku sorunu yaşanmaya başladı. Koku Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan yağmur suyu kanalından geliyor, yani sorunun muhataplarından biri kesinlikle KBB ve KBB’nin, “Hayır o soruna İstanbul Büyükşehir Belediyesi bakıyor” deme şansı yok. Hem tabelası var, hem de anılan yer Kocaeli/İstanbul sınırından 2 kilometre kadar içeride.

Çok Ama Çok Ağır Kokuyor

Aldığımız istihbarata göre kokunun kaynağı Çayırova ilçe sınırlarında, Özgürlük Mahallesi ile Yenimahalle’nin sınırlarının yakınında ama Özgürlük Mahallesi sınırlarına dahil olan Fevzi Çakmak Lisesi civarında. İddia odur ki tam bu mıntıkada yağmur suyu kanalına, kanalizasyon atığı kanalize edildi. Yağmur yatağı tam Adem Yavuz, Özgürlük sınırında açıktan gidiyor ve özellikle akşam saatlerinde inanılmaz ağır ve kötü bir koku, adıyla sanıyla bok kokusu yayıyor. Mahalle sakini kokuyla ilk muhatap olduğunda kaynağının Tuzla’daki Deri Sanayi Bölgesi olduğunu sanmış ama sonra yanıldığını anlamış.

Kötü Koku Sorunu Muhatabını Arıyor, Bulabilecek Mi?

Şimdi sorun muhatabını arıyor.  Çalışma KBB tarafından yapıldığından ötürü KBB mi sorumlu, yoksa Fevzi Çakmak’ta kanalizasyonun oraya karıştığı sokağın eni dar olduğu için soruna Çayırova Belediyesi mi el atmalı? Ya koku, Adem Yavuz’da mı hissediliyor, Özgürlük’te mi? Malum koku yeri tam sınır. Rüzgar yön değiştirdikçe koku ilçe değiştiriyor. Bu tezden esasla Çayırova Belediyesi mi bakmalı, Gebze Belediyesi mi? Öte yandan bu gibi sorunların çözümünde köprü kurmakla yükümlü seçilmişlerden Gebze Adem Yavuz Mahallesi Muhtarı Sait Yavuz ve / veya Çayırova Özgürlük Mahallesi Muhtarı Rahman Güler konuyla ilgilenmeli mi?  Şimdiye kadar bilinen şey her ikisinin de duyarsız kaldığı. Duydular ama ilgilenmediler mi, haberleri mi yok, “Benim sınırım değil” mi dediler, bilinmiyor.

Saadet Partili Mahalle Başkanı Da İlgili Arıyor

Mahalle sakinlerinden, aynı zamanda Saadet Partisi Adem Yavuz Mahallesi Teşkilat Başkanı Mehmet Ağar durumu şöyle izah ediyor: “Yağmur suyunun geçtiği bu yatak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSU tarafından yaptırıldı. Bulunduğumuz nokta Adem Yavuz Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi üzeri. Caddenin karşı kaldırımı Çayırova Özgürlük Mahallesi sınırlarında. Birkaç gündür çok ağır koku var. Mahallemizin muhtarı hemen her konuya çok duyarlı gözükmekle birlikte, kokuyu hissetmemesi mümkün olmadığı halde henüz ilgilenmiş değil. 100 metre aşağısı Alaattin Şahbaz Parkı. Koku sadece bizleri değil, rüzgarın yönüne bağlı olarak Çayırova Özgürlük Mahallesi sakinlerini de etkiliyor.

İki Arada Bir Deredeyiz

Çok talihsiz bir yerde oturuyoruz. 2 ilçenin sınırındayız ve belediyeyle ilgili sorun varsa,her ikisi de toğu birbirine atıyor. İki arada bir derede, sorun yaşadığımızla kalıyoruz. Umarız bu sorunumuza Gebze veya Çayırova Belediyeleri’nden biri sahip çıkar. Fevzi Çakmak Lisesi civarında bu kanala, kanalizasyon atığı karıştırıldığına dair duyumlarımız var. Bu ihbar temelinde birileri sorunumuzla ilgilenmeli ve çözüm üretmeli. Aksi halde buralar, durulur gibi değil!”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.