xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çayırova’da Bir Lezzet Molası: Mola Cafe

2 1.914

Kocaeli’nin en genç ilçelerinden biri olan, İstanbul sınırındaki, Tuzla ilçesiyle komşu olan Çayırova’da ticaretin ve hatta siyasetin kalbinin attığı yer Fatih Caddesi. Fatih Sultan Mehmet, 1481’de Üsküdar’a sancak dikip doğuya sefer yapacağını ilan eder, rahatsızlığına rağmen Hünkar Çayırı içinde otağını kurar ve burada hayata gözlerini yumar. Anısına aynı yerde çeşme ve namazgah, 16’ncı yüzyılda yaptırılır. Cadde buraya yaklaşık 2 kilometre mesafededir. Çayırova Mola Cafe de işte bu caddenin üstünde yer almaktadır.

 

Kadınların İhtiyacını Bir Kadın Giderdi

Caddenin en belirgin özelliklerinden biri de çay ocaklarının yoğunluğu. Bu işletmeler  kadınların oturup vakit geçirmesine elverişli mekânlar değil. Halbuki toplumun yarısını oluşturan kadınların da bu tür mekanlara ihtiyacı var. Cadde son zamanlarda bölgede yaygınlaşan kafeteryalaşmadan da nasibini alırken onlardan birini de 2 sene önce Burcu Yılmaz kurdu. 29 yaşındaki evli ve iki çocuk annesi Burcu Yılmaz eşi Erdinç Yılmaz’dan aldığı destekle yolunda emin adımlarla ilerliyor. İşte Burcu Hanım’dan Mola Cafe hakkında aldığımız bilgiler:

cayirova-mola-cafe

Kafemizi Daha da Büyüteceğiz

“Kafemiz Mola Cafe Fast Food, “Sabah, öğlen, akşam” düşüncesinden yola çıkmıştır. Günün her saati için her damak tadına uygun ürünlerimiz vardır. Çayırova Fatih Caddesi üzerinde gençlerin, ailelerin bir araya gelip kaliteli vakit geçirebilecekleri mekanların olmaması, daha çok erkeklere özel çay ocağı tarzı mekanlar yer alması ve özellikle kadınların kendilerini daha rahat hissedebilecekleri yeterli sayıda mekan olmaması gerçeğinden yola çıkarak ve bu eksikliği gidermek için, tüm yaş gruplarına hitap eden Mola Cafe’yi kurduk. İlerleyen yıllarda hedefimiz kafemizi büyüterek daha fazla sosyal aktivite ve ürün çeşidi ile hizmet vermektir.

mola-cafe-cayirova

En Büyük Destekçisi Eşi Erdinç Yılmaz

Kafe fikri çoğu insana dışarıdan çok cazip geliyor. Ama özellikle kafe işletmecisi olmak istiyorsanız bu işi tek başına yapma şansınız yok. Yanınızda koşulsuz güvenebileceğiniz insanlar olmalı. Biz bu konuda şanslıyız. Eşim Erdinç Yılmaz ve ben Burcu Yılmaz, iyi bir iş bölümüyle, sağlam ve güvenilir kadromuz ile işlerin üstesinden gelebiliyoruz. Restaurant, kafe yönetiminde gelir gider takibi önemlidir. Erdinç Bey profesyonel olarak finansman görevini ve personel ihtiyaçlarını takip etmektedir.”

Pasta ve Türevlerini Burcu Yılmaz Hazırlıyor

Mola Cafe’de gün zengin kahvaltı menüsü ile başlar. Fast food diye tabir edilen; sulu yemek, pide, pizza, hamburger, kumpir, ızgara çeşitleri, döner, pasta, sıcak ve soğuk içecekler ile devam eder. Butik ve özel pasta siparişleri de alan Mola Cafe’nin pasta bölümüyle Burcu Yılmaz bizzat ilgileniyor. Bu bölümdeki tüm ürünler Yılmaz’ın kendi işçiliği. Haftada 1 gün canlı müzik dinletisinin yapıldığı kafede bu tür mekanların olmazsa olması Lig TV yayını da var. Futbol meraklısı kadınlar Mola Cafe’de gerek hemcinsleri gerekse karşı cinsle keyif içinde maç izleyebiliyor.

mola-cafe-cayirovada

Temel Değerleri

Mola Cafe haftanın yedi günü 07.30 – 01.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Bir şef garson, alakart ve ızgara ustaları, mutfak personeli ve 2 komiden oluşan kadrosuyla geride kalan 2 yıllık süre içerisinde Çayırova Fatih Caddesi’nin uğrak mekanlarından biri haline geldi. “Kaliteli ve uzman kadro”, “Temiz, hijyenik ve güvenilir üretim”, “Daima en iyi, en sağlıklı, en kaliteli ve en lezzetli ürünler”, “Güler yüzlü ve hızlı hizmet” Mola Cafe’nin temel değerlerini oluşturuyor.

Vizyonu

Vizyonu; doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesi ile kafe – restaurant sektöründe müşteri memnuniyetini merkeze alarak Çayırova Fatih Caddesi’nde ilk akla gelen ve tercih edilen marka olmak.

mola-cafe-fast-food

Misyonu

Misyonu; kafe ve restaurant sektöründe müşteri beklentilerini eksiksiz yerine getirmek. Mamullerini her zaman taze servis etmek, lezizlik, üretim ve serviste hijyen ilkelerine uyum, nitelikli ve güler yüzlü personeli sunumuyla, sürekli ve her gün kendisini geliştiren bir hizmet anlayışı.

Tarife

Güne sabah kahvaltısı ile başlanan Mola Cafe’de 12 çeşidin yer aldığı kahvaltı tabağı, 1 fincan çay ile birlikte 12 TL.

Farklı alternatif arayanlar için;

Gözleme çeşitleri 5-6 TL

Omlet 6 TL

Sucuklu yumurta ve menemen 7 TL

Kuymak 8 TL

Ayvalık tostu: 8 TL.

Çorbalar 3.5 – 5 TL

Mola’nın öğlen ve akşam yemekleri seçenekleri de çok geniş…

Makarna: 8-9 TL

Kumpir: 7-9 TL

Burger: 6-7 TL,

mola-cafe

3 ayrı boy ve bol çeşidiyle pizzalar: 11-25 TL

Izgara ve etli kebaplar: 10-15 TL

Dürüm: 4-7 TL

Pide: 10-14 TL

Dilim pasta: 5 TL

Waffle: 12 TL

cayirovada-bir-lezzet-molasi

İletişim

0262 – 744 18 00

İnstagram: molapastabutik

Facebook: molacafe pastabutik

2 Yorumlar
  1. hatice duman

    Fatih caddesinin en buyuk eksigini giderdiniz Burcu hanim basarilarinizin devamini dilerim

    1. Hilal Uslu

      Burcu Hanım adına teşekkür ederiz. Ziyaretiniz için de teşekkürler. =)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.