xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

CC Krem Nedir, İşlevleri Nelerdir?

0 1.231

Fondöten kullanmayı sevmeyen veya cildi fondötene alerjik tepki veren kadınların severek kullandığı CC krem ana işlevi ciltteki renk düzensizliklerini ortadan kaldırmak, cildin renk tonunu eşitlemek olan bir krem türüdür. Fakat bunun yanında başka şeyler de vaat eder; mesela cilde bakım yapmayı, cilt lekeleri ve ince kırışıklıklarla savaşmayı ve cildi güneşten korumayı.  Kremin bu hikmetlerinden yararlanabilmek için düzenli olarak ve uzunca bir süre kullanmanız gerekiyor.

CC harflerinin İngilizce karşılığı color correcting; bu renk düzeltici demek. Hafif bir yapısı olan CC kremin fondötenden farkı şu: Fondöten cilt gözeneklerini tıkayan, cildin hava almasını engelleyen bir ürün. İster parmaklarınızla, ister fırça yardımıyla uygulayabileceğiniz CC kremler ise cilt tarafından kolayca emildiği için böyle bir sorun olmuyor.

Yağlı ve karma ciltlerde özellikle güzel sonuçlar veren CC kremi uygulamadan önce cildinizi temizlemeniz gerekiyor. Uygulamayı da cildinizi çok ovalamadan, nazik parmak hareketleriyle yapmalısınız.

Gayet hafif bir yapısı olan CC kremlerin cildi hassas olanlar tarafından da kullanılabileceği söyleniyor ama bu durumda önce bir test etmek gerekir herhalde. Bu krem tipi Güney Kore’de üretildiği için Güney Kore menşeli olanlarını kullanmak gerektiğini düşünenler olduğunu da ekleyeyim.

Chanel, Clinique, Bobbi Brown, Darphin, Estee Lauder, Lancome, Max Factor, Flormar, M.A.C. ve gibi kozmetik firmaları da üretiyorlar bu kremden. Clinique’in CC kreminden baya övgüyle söz edildiğini fark ettim bu arada.

CC Krem Kullanmanın Faydalı Olacağı Durumlar

Cildiniz renk tonu itibarıyla homojen görünmüyorsa,

Cildinizde gözden saklamak istediğiniz kızarıklıklar veya güneş lekeleri varsa,

Fondöten ve pudradan daha doğal bir görünüm verecek ve daha hafif bir ürün arayışı içindeyseniz,

Donuk ve solgun cildinizin daha aydınlık görünmesini istiyorsanız CC  krem işinize yarayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.