xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Cesur Kadınlar İçin Farklı Saç Renkleri: 2. Bölüm

0 1.603

Yerleşmiş kalıpların dışına çıkarak farklı ve çılgın bir saç boyası denemek isteyenler için hazırladığımız yazı dizimize devam ediyoruz. Mavi, pembe ve kırmızı saç renklerini incelediğimiz ilk yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

Farklı saç renkleri arasında yurtdışında oldukça yaygın olan ancak ülkemizde pek sık rastlanmayanlardan biri de yeşil saç rengi. Kullanımı oldukça zahmetli ve tutturulması zor olan bu renk doğru biçimde uygulanabilirse özellikle beyaz ve açık buğday tenlilerde oldukça farklı ve göz alıcı bir görünüm meydana getiriyor. Mavi renkle karışık veya sarı saçın içinde ince balyajlar halinde de kullanılabilen bu renk maalesef iş yerlerine veya lise ve altı düzeydeki okullara pek uygun değil. Ancak rahat bir iş yerinde çalışıyorsanız ya da üniversite öğrencisiyseniz yeşil saç denemeye değer bir seçenek.

Günümüzde doğal olmayan saç renkleri içinde en sık kullanılanlarından biri mor saç rengi. Katy Perry, Selena Gomez ve Rihanna gibi ünlülerin de konser ya da davet gibi özel organizasyonlarda sık sık kullandıkları mor saç ilk bakışta çok farklı görünse de aslında günlük hayata az çok uyum sağlayabiliyor. Üstelik bu saç rengi uygun tonlama yapılabilirse hem açık, hem de esmer tenlilerde oldukça güzel görünüyor.

Kızılın oldukça açık bir tonu olan ve bir yönüyle kumral ve bal rengine de dönük görünen turuncu saç rengi özellikle genç kadınlar arasında çok yaygın. Farklı saç renkleri arasında olmasına rağmen günlük olarak kullanılması da mümkün olan bu renk kişiye gizemli ve çekici bir hava katıyor. Ancak turuncu saç her renkle uyum sağlayamadığından saç boyasında bu rengi tercih edenlerin giyimlerine daha fazla özen göstermeleri gerekiyor.

Yeni saç renginize uyum sağlayacak elbiseler hakkında fikir almak için “Etnik Elbise Modelleri” yazımıza göz atabilirsiniz.

Yeni yazımızda görüşmek üzere.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.