xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çiçek Desenli Büyük Beden Kıyafetler

0 1.661

Epey olmuş büyük beden kategorisine bir şeyler yazmayalı. Kış bitti sayılır, bir sitede çiçek desenli büyük beden kıyafetler buldum, hoşuma da gitti; onları takdim edeyim size. Bu kıyafetleri bulabileceğiniz sitenin adı ‘Full Beauty.’ Daha önce bazı modelleri hakkında yazdığım ‘One Stop Plus’ sitesinin yeni ismiymiş bu. Ben o isimle aradım, karşıma bu şekilde çıktı. Sitede etek, elbise, atlet, tunik, ceket ve pantolonların yanı sıra etek – ceket veya pantolon – ceket takımlar da var. Etekli takımları beğenmedim, pantolonlu olanların bazıları fena değil. Adres verdim, isterseniz kendiniz bakabilirsiniz daha çok model görmek için.

Açılışı ön kısmına ve kollarına beyaz çiçekler koyulmuş bohem tarzı bir tunikle yapayım.

bohem tarzı büyük beden tunik     plus size tunic

Önden düğmeli, yuvarlak yakalı, üstü küçük çiçekli, göğüsten aşağıya hafifçe bollaşan çok hoş bir büyük beden bluz geliyor.

büyük beden bluz modelleri 2015

Şu kalın askılı, canlı renkli büyük beden elbise nasıl?

büyük beden elbise modelleri 2015     büyük beden askılı elbise

Kırmızı zemin üzerine mavi çiçekli, kısa kollu bir elbiseyle devam edelim.

floral desenli büyük beden elbise

Büyük beden kıyafet seçerken akıcı kumaşlardan yapılmış olan modelleri tercih ederseniz fazlalıklarınız çok göze batmaz. Kilolarınızın belli olmaması adına çok bol kıyafetler giymek hatasına da düşmeyin. Kıyafetlerinizin bolluğunu çok iyi ayarlamalısınız; ne üstünüze yapışmalı, ne de üstünüzden dökülmeli.

2015 büyük beden elbise modelleri

Boynunuz kısaysa V yakalı veya U yakalı kıyafetleri tercih edin. İç çamaşırının doğru seçilmesi de kıyafetin havasını etkiliyor; vucudunuzu sıkan, etinizi sıkıştıran çamaşırlar giymeyin.

Galeride birkaç model daha görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.