xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Çıkarılabilir Yelekli Bej Erkek Spor Ceket

0 1.701

Erkek giyim konulu bir şeyler yazmak istediğim zaman en çok baktığım markalardan biri olan Massimo Dutti 2020 koleksiyonuna güzel bir kapüşonlu, fermuar kapamalı, çıkarılabilir yelekli bej erkek spor ceket koymuş. Ceketle yapılan kombin de, ayakkabılar dışında, çok hoşuma gitti. Bu yüzden fotoğrafları Binkelam ziyaretçileriyle paylaşmak istedim.

Fakat ayakkabı olarak farklı alternatifler önereceğim. Güzelim kombinin beyaz spor ayakkabılarla tamamlanmasına şiddetle karşıyım çünkü. Bütün ayarı bozmuşlar, teessüf ediyorum.

Gerçi beyaz sneaker’lar takım elbise kombinlerinin altına bile koyuluyor artık, neden bilmiyorum. İyi bir renk uyumunun olduğu kombinleri tercih ettiğimden yerli yersiz kullanılmaları beni sinir ediyor. Banane bi yerde tabii de, bazen kombini beğenip görüntü bu yüzden içime sinmediği için kullanamadığım oluyor.

Bu çıkarılabilir yelekli bej ceket hakkında bir şeyler söyleyeyim size önce: Bu dik yakalı, bel kısmı ayarlanabilir bağcıklı ceket düğmeli bir patla gizlenmiş bir fermuarla kapatılıyor. Ceketin yakasına eklenmiş olan kapüşonu da çıkarabiliyorsunuz. İçinde kapitone kumaştan dikilmiş dik yakalı ve fermuarlı, çıkarılabilen bir lacivert yelek var. Ceketin hepsi de kapaklı olan dört cebi ve iç cepleri, yeleğin de iki tane fermuarlı cebi var.

Ceket dışında, ceketten biraz daha açık renkli bej bir kazak ve lacivert kumaş pantolondan oluşan bu lacivert – bej erkek kombini için ayakkabı olarak da bu iki renkten biri seçilmeli bence.

Beyaz ayakkabılarla görelim kombini önce:

Sonra da Zara’nın bej erkek ayakkabı modellerinden biriyle tamamlandığını düşünelim.

Ayakkabının tarzını kombinin tarzına göre ayarlayabilirsiniz. Kot, kadife, chino gibi spor bir pantolon giydiğiniz zaman bu kombinin altına sneaker da giyilebilir tabii, ama beyaz değil. Bej, orta kahve veya lacivert daha iyi olur. Bu tonlarda karışık renkli bir şey de olabilir.

Bu kombinin altına lacivert ayakkabı da giyebilirsiniz. Bacakları uzun göstermek isteniyorsa bu alternatifin tercih etmesi iyi olur. Çorap rengi olarak da laciverdi tercih edin. Böyle belden ayaklara kadar kesiksiz olarak aynı rengin kullanılması bacakları daha uzun gösterir. Üstteki ayakkabılar Massimo Dutti’den bu arada.

Dolabınızda, bu ya da başkası, bu renkte bir ceket bulundurmanızı tavsiye ederim. Tarzını, modelini giyim tarzınıza göre seçebilirsiniz. Bej, birçok renge uyum sağladığından, kullanışlı bir renktir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.