xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Cildi Soğuk Havaların Yıpratıcı Etkilerinden Koruyan 3 Ev Yapımı Yüz Maskesi

2 1.108

Havaların soğumaya başlamasıyla beraber cildin durumu da değişmeye başlar; cilt kuruluğu sorunu daha rahatsız edici bir hal alır. Ev yapımı yüz maskeleri ile bu sorunun üstesinden gelmek, cildin kurumasını, pul pul dökülmesini önlemek mümkündür.

Evde güzellik maskesi hazırlarken dikkat edilmesi gereken ilk şey cildinizin maskenin içerdiği bileşenlere nasıl bir tepki vereceğini bilmektir. Bu nokta, hassas ve alerjik bir cildi olanlar için daha da önemlidir. Cildinizin zarar görmeyeceğinden emin olmak istemiyorsanız maskeyi uygulamadan önce kolunuzun iç kısmına sürerek biraz bekleyin. Cildiniz kızarır veya tahriş olursa uygulamaktan vazgeçin. Maskenin malzemelerinden birine karşı alerjiniz varsa da aynı şeyi yapın ya da sadece o maddeyi test ettikten sonra karar verin.

Aşağıdaki maskeleri cildinizde 10 – 15 dakika bekletmeniz yeterli olur.

1.Yulaf Ezmesi, Yumurta Akı Ve Hindistan Cevizi Yağı Maskesi

Malzemeler:

1 çay kaşığı Hindistan cevizi yağı

1 yumurtanın beyazı

1 tutam yulaf ezmesi

Kuru ciltli kadınlar doğal bir parıltı elde etmenin zor olduğunu bilirler. Ancak, bu maske derdinize derman olacaktır; zira kuru ve donuk ciltler üzerinde gerçekten çok etkilidir. Hindistan cevizi yağı uygulama sırasında cildin derin katmanlarına ulaşır ve en üst düzeyde nemlenmesini sağlar. Yumurta akı cildi sıkılaştırır ve canlandırır. Yulaf, bu iki malzemeyle birleştiğinde peeling etkisi yapar ve cildin nemini korumasına yardım eder.

Uygulama:

Malzemeleri karıştırıp maskeyi hazırlayın. Yüzünüze lavaboda sürmeniz iyi olur, çünkü ciltten dökülebilecek, dağınık bir yapısı olan bir maskedir bu. Ancak, sonuçta, çabanıza değdiğini göreceksiniz. Maskenin nemlendirici etkisi müthiştir ve tıkalı gözenekler üzerinde de harikalar yaratır. Yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizin ne kadar temiz ve yumuşak olduğunu hemen fark edersiniz.

2.Muz, Kabartma Tozu Ve Bal Maskesi

Malzemeler:

Olgun bir muzun yarısı

1 çay kaşığı bal

1 yemek kaşığı kabartma tozu

Bu maske aynı adımda hem nemlendirme, hem de peeling yapmanızı sağlar. Kaliteli, organik bal en iyi doğal nemlendiricidir. Kabartma tozu ciltteki ölü hücrelerin yumuşak bir şekilde dökülmesini sağlar. Muz, içerdiği nemlendirici ve aydınlatıcı vitaminlerle maskeyi mükemmel bir şekilde tamamlar.

Uygulama:

Malzemeleri iyice karıştırın, karışımı yüzünüze uygulayın. Maskeyi suyla çıkarırken cildinizi biraz ovarsanız kabartma tozunun ölü hücreleri

Bu, hem çok güzel kokan, hem de cilt üzerinde harikalar yaratan bir maskedir. Önce biraz akışkandır ama birkaç dakika içinde kurur.

3.Avokado, Aloe Vera Ve Zeytinyağı Maskesi

Malzemeler:

Yarım avokado (Ezilmesi gerekiyor)

1 çay kaşığı zeytinyağı

1 çay kaşığı aloe vera jeli

Bu maskeyi hazırlarken avokadoyu iyice ezmelisiniz. Yüze tutunması çok kolay olmayabilir, büyük avokado parçaları işinizi daha da zorlaştırır. Ancak, ev yapımı nemlendirici maske tarifleri arasında en etkili olanlardan biridir. Avokado cildi besleyen ve derinlemesine nemlendiren antioksidanlar ve vitaminler içerir. Zeytinyağı ve aloe veranın da benzer etkileri vardır. Zeytinyağı cildi nemlendirir ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Aloe vera bakterilerle savaşır ve cildin canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Uygulama:

Yukarıda da belirttiğimiz gibi cilde sürülmesi sıkıntı verebilen bir maskedir bu, lavaboda veya geniş bir kaseye eğilmiş olarak uygulamak daha iyi olur. Ancak, cildinize yapışmasını sağlarsanız harika etkiler yapacaktır. Cildi fark edilir derecede nemlendirir ve ışıldatır.

Ev yapımı aloe vera maskeleri için buraya tıklayabilirsiniz.

2 Yorumlar
 1. Womantoday

  Very interesting and useful too.
  Regards,
  Flo

  1. Hilal Uslu

   Thank you so much, please come again.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.