xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Cilt Bakımında Maden Suyu Faktörü

0 1.161

Cilt bakımı için maden suyu kullandınız mı hiç? Bunu yapmadıysanız, aşağıda yazılanları okuduktan sonra yapma isteği duyarsınız sanırım. Çünkü maden suyunun yapısında bulunan silis cilt üzerinde çeşitli olumlu etkiler yapıyor. Cilt güzelliği sizin için önemliyse ki mutlaka önemlidir, aşağıdaki kolay ama etkili uygulamaları denemenizi tavsiye ederim.

Öncelikle şunu belirteyim; selülitsiz ve pürüzsüz bir için maden suyu içme alışkanlığı edinmekte fayda var. Maden suyunun faydaları azımsanacak gibi değil; sindirim fonksiyonları üzerinde olumlu etkisi var, vücudu  kemik erimesi ve diş çürümesine karşı güçlendiriyor, vücuttaki fazla tuzu yok ediyor.

Ama rastgele maden sularını değil, nitrit ve amonyak içermeyenleri tercih etmek gerekiyor. Ayrıca bulabildiğiniz en katkısız ürünleri tüketmelisiniz. Bir de makul miktarda içmek lazım, aşırısı yarardan çok zarar getirebilir. Ülkemizde, aşırı tüketim bir yana, Avrupa ülkelerine göre baya az tüketiliyormuş gerçi.

Maden suyunun sivilceler üzerindeki etkisinden başlayalım. Arada bir yüzünüzde sivilceler beliriyorsa bunlardan daha çabuk kurtulmak için şu yolu deneyin: 1 çay bardağı maden suyunun içine 3 – 4 damla limon damlatın ve bu karışımı sivilcelerinize sürün.

Yüzünüzü ılık su ve cildinize uygun bir sabun veya temizleyiciyle yıkayıp kuruladıktan sonra maden suyu emdirilmiş bir pamukla silerek kirlerden, tozlardan iyice arınmasını sağlayın. Bundan sonra da nemlendiricinizi sürün.

Maden suyu ciltte derinlemesine temizlik sağlar, gözenekleri sıkılaştırır, cildi rahatlatır ve pürüzsüz hale getirir. 8 ölçü maden suyu ve 1 ölçü elma sirkesi ile kendinize ev yapımı tonik hazırlayabilirsiniz. Gece yatmadan önce temiz cildinize maden suyu sürerseniz cildiniz gece boyunca rahatlar ve yumuşar. Sabahları maden suyuyla yüz yıkamak da güne taze ve ferah bir ciltle başlamanızı sağlar.

Maden suyunu buz kalıplarında dondurarak (Cildiniz yağlıysa maden suyu – limon karışımı da olabilir) cildinize sürebilirsiniz ama bu uygulamanın kılcal damarları belirginleştirme, yüzeye çıkarma ihtimali varmış. Buz kalıbını dolaptan çıkardıktan sonra azıcık bekletmek ve tülbente sarıp uygulamak daha iyi olabilir. Maden suyunu bir sprey şişesi ile yüzünüze sıkma yoluna da gidebilirsiniz.

Pamuğa dökülmüş maden suyunu makyaj temizliği için de kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.