xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Cilt Çatlakları İle Mücadelede Kakao Yağı Faktörü

0 941

Bol miktarda E vitamini içeren kakao yağı farklı amaçlara hizmet ediyor; bu yağı cildinizi beslemek ve nem kaybetmesini önlemek için, tahriş olmuş cildinizi yatıştırmak ve varsa yaraların daha çabuk iyileşmesini sağlamak için kullanabilirsiniz. Cilt çatlakları meselesine gelince; kakao yağının deri çatlaklarıyla gebelik çatlakları üzerinde oldukça olumlu etkileri olduğunu söyleyebiliriz.

Cildinizi bir sebeple çatlaklar sardıysa, bunlar çok sayıda ve derinse hiçbir kozmetik ürün veya doğal bakım ürünü onları ortadan kaldıramaz. Fakat hafif çatlakların görünümünü hafifletmek istiyorsanız veya çatlamaya eğilimli bir cildiniz varsa ya da gebelik sebebiyle oluşabilecek çatlaklar sizi tedirgin ediyorsa kakao yağına güvenebilirsiniz.

Henüz piyasada çatlak yokken veya belirdi-belirecek gibiyken bu yağı kullanırsanız çatlak oluşumunu engelleyebilir veya derinizde ilgilenmediğiniz takdirde oluşacak olanlara göre çok daha az miktarda çatlak oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Doğal yağlar, bildiğiniz üzere; cilt bakımını cildine kimyasal temas ettirmeden yapmak isteyen pek çok kişinin ilgi alanına giriyor ve bu da bu alanda da fırsatçıların ortaya çıkmasına yol açıyor. Bu yüzden kakao yağı veya başka bir doğal ürün almak için güvenilir bir aktar tespit etmelisiniz.

Cilt çatlakları hamilelik döneminde, ergenlik çağında, çok fazla miktarda kilo alıp verdiğiniz zamanlarda hormonal dengeniz bozulduğu için oluşur. Kakao yağını tek başına da kullanabilirsiniz fakat badem, susam ve kayısı yağlarıyla karıştırarak oluşturacağınız bir karışım çatlaklar üzerinde daha da etkili olur.

Şunu da ekleyelim; kakao yağının hası oda sıcaklığında katı halde oluyor ve onu kullanıma hazır hale getirmek için biraz ısıtmanız gerekiyor. Bunu yağı sıcak suyun içinde veya radyatörün yanında tutarak yapabilirsiniz.

Bakım ürünleri ölü hücrelerden arınmış temiz bir cilde daha iyi etki ediyor, bu yüzden yağı kullanmadan önce bir duş yapar ve hafif bir kese yaparsanız daha çok faydasını görürsünüz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.