xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Cıvıl Cıvıl Çiçekli Uzun Etekler

0 1.504

Modanın ortaya çıkışından bu yana zaman zaman ortalıktan kaybolan ancak her daim bir şekilde yeniden gündeme oturmayı başaran çiçekli etek modelleri bugün minisinden maksisine, klasiğinden çılgınına kadar pek çok farklı çeşitte üretiliyorlar. Yazımızın da konusunu oluşturan çiçekli uzun etekler ise özellikle bahar aylarında hem rahat hareket etmek, hem de mevsimin tüm coşkusunu ve güzelliğini üzerlerinde taşımak isteyen hanımlar tarafından tercih ediliyorlar.

Tıpkı diğer uzun etekler gibi çiçekli uzun etek modelleri de çoğunlukla basit ve düz renkli atletlerle kombinleniyorlar. Bunun nedeni kendi başlarına yeterince gösterişli olan bu tarz eteklerle desenli ya da çok renkli üstlerin birlikte kullanımının pek de hoş bir görüntü ortaya çıkarmaması. Ancak yine de çiçekli eteklerin günümüzde yeniden moda olan 1980’ler tarzı baskılı ya da yazılı t-shirt ve bluzlarla birlikte kullanıldıklarını da görüyoruz.

Çiçek Desenli Etekler

2015 yaz sezonu denildiğinde akla gelen ilk parçalar olan çeşit çeşit crop top modelleri uzun etekleri standart atletlerle giymek istemeyenlerin imdadına yetişiyor. Diğer çeşitlere göre nispeten uzun olup göbeğin yalnızca bir-iki parmak kadar bir kısmını açıkta bırakan crop toplar ve hemen hemen büstiyer denebilecek olan modellerin düz renk olanları çiçekli uzun etekler ile büyük bir uyum sağlıyor.

Çiçek Desenli Uzun Etekler

Özellikle maksi boy çiçekli etekler söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da çanta ve aksesuarlar. Bu tarz eteklerin özellikle canlı renklere sahip olanları aksesuarı kaldırma konusunda maalesef biraz sıkıntılı olabiliyorlar. Bu nedenle eğer bahar gardırobunuzu çiçek desenli uzun etek çeşitleriyle doldurmayı düşünüyorsanız siyah, lame, dore, kahverengi gibi düz ve kullanışlı renklere sahip basit aksesuarlar edinmenizde fayda var. Özellikle bileği kelepçe gibi sarmalayan kalın bileklikler bu konuda kurtarıcınız olabilir. Çanta konusunda ise aşırıya kaçmadan clutch tarzı minik el çantalarını ya da ince askılı sade modelleri tercih etmenizi öneririz.

Çiçek desenlerine sahip kıyafetlerden hoşlanıyorsanız “Çiçek Çiçek Elbiseler” başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.