xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Country Tarzı Mutfak Dekorasyonu

0 1.665

Bir country tarzı dekorasyon yazısı daha yazayım dedim 50 yeri karıştırdım yine sayın ziyaretçi; yok İngiliz country tarzı, yok Fransız country tarzı mutfak, yok İngiliz country tarzı mutfak; onlar için resimler toparladım bu sefer ‘rustik’ kelimesi çıktı karşıma. İlk defa duymuyorum ama anlamını bilmiyorum, klasörü bıraktım ‘rustik nedir?’ onun peşine düştüm.

Rustik şudur bu arada; dekoratif sanatlarda kırsal kesim sanatından esinlenme durumunun sonucunda ortaya çıkan her türlü şeydir, işlenmemiş malzemelerle yapılan yapılar veya nesnelerdir ki bunların doğal ve sade bir görünümü olur. Neyse biz dersimize dönelim; konumuz country tarzı mutfak dekorasyonu.

Bu, çok genel bir tanımla eskitme mobilyalar, pastel tonlar, ekose desenler, çiçek desenleri, ahşap mobilya ve aksesuarlar, ferforje aksesuarlar, hasır sepetler, sempatik kılıflar giydirilmiş küçük eşyalar demek oluyor.

Amerikan country tarzına pek sıcak bakılmadığı izlenimine kapıldım, bu dekorasyon tarzında çok büyük, çok hantal eşyalar kullanılıyormuş.

İngiliz tarzında ceviz ağırlıklı zarif mobilyalar kullanılıyormuş ve mobilyalar genelde oymalı oluyormuş.

Fransız tarzında ise daha çok krem ve beyaz gibi açık renklerdeki işlemeli eskitme mobilya modelleri kullanılıyormuş ve bu dekorasyon stilinin daha yumuşak, daha romantik bir havası varmış.

Şimdi bir örnek indirelim; yeşil, beyaz ve kahverenginin güzel bir şekilde harmanlandığı bu mutfak Fransız tarzı mutfak kategorisine giriyor.

Bir tane de İngiliz tarzı mutfak geliyor. Bu konuda internetin yalancısıyım, ben bu ayrımı yapabilecek bilgiye sahip değilim. Bu konuda yalnız değilim sanırım, çünkü aynı resmin hem Fransız hem de İngiliz olarak gösterildiğini gördüm.

ingiliz country tarzı mutfak düzenlemesi

Country tarzı mutfak dekorasyonu özü itibarıyla kırsal alanlardaki evlerin mutfaklarına ait bir tarz. Fakat bu stilin yumuşak, sıcak, doğal havası birçok kişi tarafından beğeniliyor ve country tarzı şehrin göbeğindeki apartman dairelerinde falan da uygulanıyor.

 

Birçok resim indirdim; aralarında country tarzı ada mutfak resimleri var, country tarzı mutfak aksesuarları diye bir şey tutturdum, arayıp buldum onlardan da ekledim. Fikir edinmenize yardımcı olacağını umarım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.