xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Daire – The Loft / Film 2015

0 1.337

Galiba birkaç ay önce ve galiba bir yandan bilgisayar başında çalışırken izlediğim ve o zaman hakkında hoşuma gidecek tarzda bir film olması dışında hiçbir izlenim edinmediğim Daire (The Loft) isimli filmi bugün VCD’nin karşısına geçip tadını çıkara çıkara seyrettim. Bir yandan halhal yaptım bu sefer de ama olsun, dikkatimi daha çok filme verdim, tekrar görmek istediğim sahneleri geriye sara sara, anlaya anlaya izledim ve film gayet hoşuma gitti. Sıkmıyor insanı, merak uyandırıyor, sürüklüyor. Bazı yerlerde adı Çatı Katı (The Loft) olarak da geçen – ki bu isim daha doğru sanırım- yapım, aynı filmin üçüncü çekimi aslında. İlki 2009 Belçika, ikincisi 2011 Hollanda yapımıymış, izlediğim bu üçüncü çekim ise 2015 ABD yapımı.

İntihar süsü verilmeye çalışılmış bir cinayet olayının etrafında dönen, bu olayla bağlantılı arkadaşlık ilişkileri, evlilikte ihanet ve evli çiftlerin ilişkilerinin dışarıya pek yansımayan özel yönleri, psikolojik sorunlar, dost kazığı…filmin değindiği konuları bu şekilde sayabilirim. Konuyu anlatayım biraz: 5 tane evli erkek evlilik dışı ilişkilerini rahatça, eşlerinin kuşku uyandıracak faturalar falan görmesi riski olmadan yaşamak için yüksek bir binanın çatı dairesini alırlar. Bu özel sığınaktaki tatlı hayat bir gün yatakta bir kadın cesedi bulmalarıyla sona erer ve kuşkular, tartışmalar, hesaplaşmalar, yüzleşmeler, planlar dönemi başlar. Film boyunca geriye dönüşler halinde  insanların karakter özelliklerini, geçmişlerini, hırslarını, şirin maskelerin ardındaki çirkin yüzlerini, komplekslerini anlatan sahneler izliyoruz, kendi hesabıma her sahneyi keyifle izledim. Senaryo gayet güzel, dehşet dolu, kanlı sahneler olmaksızın gerilim halinde tutuyor insanı, meraklandırıyor, tahminler yaptırıyor, bağlantı kurmak için, katilin kim olduğunu anlamak için kafa yormak durumunda bırakıyor.

Sözün kısası Daire (The Loft) filmini seyretmediyseniz seyredin derim ben. 108 dakika süren filmin yönetmenliğini Erik van Looy yapıyor. Oyuncu listesi de şöyle: Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller, Eric Stonestreet, Matthias Schoenaerts, Rhona Mitra, Rachael Taylor, Isabel Lucas, Margarita Levieva, Valerie Cruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.