xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Danny Collins (2015)

0 1.310

Dan Fogelman’ın hem yazıp hem yönettiği 2015 Amerika yapımı 106 dakikalık komedi – dram türü bir yapım olan Danny Collins filminin başrollerinde Al Pacino, Melissa Benoist  oynuyor.   Filmde Al Pacino John Lennon’un şarkıları eşliğinde bir rock star olarak karşımıza çıkıyor.

70’li yıllarda fırtına gibi esen bir rock yıldızı olan Danny artık sıradan bir hayat yaşamaya karar verir. Zaten çılgın bir hayat yaşamayı artık bünyesi de kaldırmamaya başlar, zira artık bayağı bir yaşlanmıştır. Hem dostu, hem de menajeri olan Frank ortaya John Lennon tarafından Danny’e yazılmış olan bir mektubu çıkardığında mektubun yazılmasının üzerinden tam 40 yıl geçmiştir. Danny bu mektubun eline yıllar önce geçmediğine üzülür çünkü bu durumda hayatı bu derece berbat olmayacaktır. Zaten film de Lennon’un yazdığı bu mektubun esrarını konu alıyor.

Danny mektubun eline neden geç ulaştığına dair serzenişte bulunsa da aslında  mektup başlı başına bir gurur kaynağı oluyor. Danny geçmişiyle bugünü kıyaslıyor ve pişmanlıkları üzerinden hayatı sorgulatıyor. Ayrıca sanatçıların uyuşturucu kullanmaları hayatlarındaki en büyük hatadır mesajını da inceden inceye veriyor.

Sanatçıların kafası normalden farklı çalıştığı için yaşamlarını biraz uçuk bir dünya ile örüyorlar. Bu da kimi zaman onları bataklığa doğru sürükleyebiliyor ve tükenmişlik sendromu ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Hayatın akışına uymakta zorluk çeken sanatçılar uçlardaki yaşamın bedelini ödeyerek neler kaçırdıklarının farkına bile varamıyorlar.

Danny’nin durumu da böyle aslında. Danny taktığı haç şeklindeki kolyenin içine uyuşturucu yerleştiren bir tip. Kendine gelmesi ve değişme çabalarını göstermesine sebep olansa eline ulaşan mektup.  Ayrıca uçuk yıllarında bağını kopardığı ailesiyle yeniden güçlü bir bağ kurmaya çalışması da aile kavramının sıcaklığını seyirciye hissettiriyor.

Sanatçıların hayatlarını biraz hüzünlü, zaman zaman mizahla işleyen bu film bana göre beklentiyi fazlasıyla karşılasa da gişede istenen başarıyı gösteremedi. Sanatçıların hayatlarında olan biteni içeriden birinin gözünden izlemek isterim diyorsanız bu filmi kaçırmayın derim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.