xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Darıca Cinemoa Ocak 4. Hafta Filmleri

0 950

Soğuk mevsimlerde film izlemenin keyfi başka olur, değil mi? Darıca Cinemoa 2017 Ocak ayının 4. haftasına sinemaseverleri Olanlar Oldu, Pepee Birlik Zamanı, Dönerse Senindir, Assassin’s Creed, The Great Wall ve Çalgı Çengi İkimiz’le buluşturuyor. Aşağıda Cinemoa’nın konforlu salonlarında izleyebileceğiniz bu fimler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

 

Olanlar Oldu

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı Olanlar Oldu’nun senaryosu Ata Demirer tarafından yazılmış. Komedi tarzındaki filmde bir Ege kasabasında annesiyle beraber yaşayan ve hayatını tekne turları düzenleyerek kazanan Zafer’in başından geçenler anlatılıyor. Zafer kasabanın kızlarından biri olan Mehtap’tan ayrılmıştır. Onun yaşı daha da ilerlemeden bir yuva kurmasını isteyen annesi bunun için elinden geleni yapmak niyetindedir. Ünlü dizi oyuncusu Aslı’nın kasabaya gelmesi hem özel hayatında sorunlar yaşayan, hem de teknesinin sorunlarıyla uğraşan Zafer’in hayatını değiştirecektir.

Oyuncular: Ata Demirer, Ülkü Duru, Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Seda Güven, Renan Bilek, Toprak Sergen ve Bedir Bedir.

Seanslar: 11.45 / 14.15 / 16.45 / 19.15 / 21.45

Pepee: Birlik Zamanı

Yönetmen koltuğunda Hüseyin Emre Konyalı’nın oturduğu çizgi filmde Pepee’nin bir sıcak hava balonunundaki yolculuğunun hikayesi anlatılıyor. Balon dedesinin STEAM (Science: Bilim, Technology: Teknoloji, Engineering: Mühendislik, Art: Sanat, Mathematics: Matematik) laboratuarında üretilmiştir. Pepee balon tarafından sırasıyla Adıyaman Nemrut, Urfa Göbeklitepe ve Kapadokya’ya götürülüp maceralar yaşarken bir yandan da gerçeği bulmaya çalışacak, sevgi ve dayanışma gibi değerlerin önemini anlayacaktır.

Oyuncular / Seslendirenler: Ayşe Şule Bilgiç, Yağız Alp Şimşek, Iraz Elif Kıraç, Çağrı Manas Kıraç, Meryem Atmaca, Emre Törün, Nurkan Törün, Cansın Henoğlu.

Seanslar: 11.00 / 12.45 / 14.30 / 16.15 / 18.00 / 19.24 / 21.30

Dönerse Senindir

Vizyona 23 Aralık 2016’da girmiş olan Dönerse Senindir komedi ve romantizm unsurlarını içeriyor. Erol Özlevi’nin yönettiği filmde ünlü bir şarkıcı olmak için yanıp tutuşan ve bunun için yapım şirketlerinin dikkatini çekmeye çalışan Selin’le uzun süredir beraber olduğu reklam fotoğrafçısı sevgilisi Mehmet’in başından geçenler anlatılıyor. Kız arkadaşını çok seven Mehmet ona hayallerinin gerçek olması için büyük bir destek de vermektedir. Buna rağmen 2 sevgilinin yolları ayrılır. Durumu kabullenemeyen Murat Selin’i tekrar kazanmaya kararlıdır. Selin’in yeni bir sevgilisi olması dahil hiçbir şey ona engel olamayacaktır. Arkadaşı Defne’yle beraber harekete geçerler.

1 saat 48 dakika süren filmin oyuncu listesinde Murat Boz, İrem Sak, Yasemin Allen, Burak Sevinç, Iraz Kaygılaroğlu, Serhat Özcan ve Taha Sönmezışık yer alıyor.

Seanslar: 12.00 / 14.30 / 17.00 / 19.30 / 21.45

The Great Wall / Çin Seddi

Büyük bir kısmı Çin’de, bir bölümü de Yeni Zelanda’da çekilen The Great Wall (Çin Seddi) şimdiye kadar çekilmiş en yüksek bütçeli Çin filmi olma özelliğini taşıyor. Görsellik ve aksiyon açısından oldukça tatmin edici olan filmin konusu şöyle: Barutu bulup Avrupa’ya götürmek için Uzak Asya yolllarına düşen bir kervan yolculuk sırasında saldırılara uğrar. Biri bir çete, diğeri bir canavar tarafından yapılan bu saldırılardan sonra sadece 2 kişi hayatta kalır: William Garin ve Pero Tovar. Çinli askerlerin eline geçen 2 adam kervana saldıran canavarın son derecede güçlü ve akıllı bir yaratığa ait olduğunu öğrenirler. Ayrıca canavar 60 yılda bir Çin Seddi’ne saldırmaktadır ve yeni bir saldırıda bulunmasına fazla bir zaman kalmamıştır. Kılıcını kullanarak canavarın bir elini koparmış olan William beklenen saldırıya karşı bir savunma hattı hazırlanmasına yardımcı olurken onları buralara getiren amacı da unutmuş değildir: Barutu ele geçirmek.

104 dakika süren ve gizem, tarih, dram macera unsurlarını barındıran filmin yönetmenliğini Yimou Zhang yapıyor. The Great Wall’un başlıca oyuncuları Matt Damon, Jing Tian, Pedro Pascal, Willem Dafoe, Andy Lau ve Numan Acar.

Seanslar: 17.00 / 19.30 / 22.00

Assassin’s Creed

Aynı adlı popüler oyun serisinin filmi olan Assassin’s Creed bilimkurgu, macera ve aksiyon tarzında bir yapım. 83 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Justin Kurzel oturuyor. Konusu şöyle: Callum Lynch ölüme mahkum edilmiş bir suçludur. İnsanların atalarından kalıp genlerine işlenmiş olan özelliklerini açığa çıkarmayı amaçlayan büyük bir projeye yatırım yapmış olan bir şirket Callum’u ele geçirir. Böylece onun 15. yüzyılda İspanya’da yaşamış olan Suikastçılar örgütünün üyelerinden olan Aguilar de Nerha’nın akrabası olduğu ortaya çıkar. Atasının hatıralarıyla yüzleşirken bir yandan da onun olağanüstü yeteneklerini edinen Callum Lynch o dönemlerde Suikastçılar’ın düşmanı olan Tapınakçılar örgütünün günümüzdeki üyeleriyle çatışmak durumunda kalır.

Oyuncular: Michael Fassbender, Jeremy Irons, Marion Cotillard, Brendan Gleeson, Michael K. Williams, Charlotte Rampling, Denis Menochet ve Ariane Labed.

Seanslar: 12.00 / 14.30

Çalgı Çengi İkimiz (Çalgı Çengi 2)

Vizyona 6 Ocak’ta girmiş olan Çalgı Çengi İkimiz’in yönetmeni, filmin senaryosunu da yazmış olan Selçuk Aydemir. Komedi – macera tarzındaki filmde müzisyen kuzenler Salih ve Gürkan’ın 6 yıl önce adlarını duyurmak için çabalarken girdikleri mafya ortamından çıkmak için gösterdikleri çabanın hikayesi anlatılıyor. Kuzenler karanlık tiplerin düğünlerinde insanları eğlendirmekten bıkmışlar ve hayatlarında yeni, temiz bir sayfa açmaya karar vermişlerdir. Sevdiği kızla evlenmeyi düşünen Salih bu konuda daha da heveslidir. Fakat mafya dünyasından “Ben artık çıkıyorum izninizle” deyip çıkmak mümkün değildir. İkili, mafya ortamından kurtulmak için gittikleri bir düğündeki nikah memurunu kaçırmak zorundadırlar. Sözkonusu memurun Tarkan’ı keşfeden kişi olduğu ve kuzenlerin ünlü olmasına da yardım edebileceğinin ortaya çıkması işleri iyice karıştırır.

Filmin başlıca oyuncuları geliyor şimdi: Murat Cemcir, Ahmet Kural, Rasim Öztekin, Ayhan Taş, Zihni Göktay, Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız.

Seanslar: 12.00 / 14.30 / 17.00 / 19.30 / 22.00

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.