xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Darıca Cinemoa’da Haftanın Filmleri

0 1.026

Darıca’nın ilk ve tek sinema salonu, Darıca AVM içindeki Cinemoa yeni haftaya biri yeni altı film gösterimi ile girecek. Haftanın yenisi; Sen Benim Herşeyimsin. Ülke genelinde ciddi bir ivme yakalayan Dağ 2 altıncı gösterim haftasında. İkinci Şans dört,  Çakallarla Dans 4 üç, Underworlds: Blood Wars ve Allied/Müttefik filmleri ikinci gösterim haftasında sinemaseverler için perde açacak. 9 Aralık 2016 Cuma günü başlayıp 15 Aralık 2016 Perşembe gecesi sona erecek yeni haftaya ilişkin program ve kısaca film ayrıntıları şöyle:

 

Sen Benim Herşeyimsin

Yönetmenliğini Tolga Örnek’in yaptığı komedi tarzındaki oyun Türkiye geneli ile aynı tarihte, 9 Aralık 2016 Cuma gününden itibaren Cinemoa’da gösterimde olacak. Küçük yaşlarda öksüz kalan Sedat, “Korkunun gözünün içine bakmadığın sürece onu yenemezsin” şiarını ilke edinmiştir çünkü bu ilke babasının ona önemli bir mirasıdır. Günübirlik ilişkiler ve işlerle hayatını geçirirken bir gün, ilişki kurduğu kadınlardan Pınar kucağına bir bebek bırakır ve sırra kadem basar. Kızıyla birlikte İstanbul’a gelen Sedat arkadaşı Birol’un desteğiyle çalışmaya başlar. Kızıyla birlikte masal gibi eğlenceli bir hayat yaşarken birden Pınar geri dönüverir. Sedat’ın hayatı yine içinden çıkılmaz bir hale dönüşür.

Tuna Çevik, Oğlu ve Kızı İle Birlikte Oynayacak

Yönetmen Tolga Örnek yeni filminde başlıca rolleri filmin senaristi Tolga Çevik ile birlikte Cengiz Bozkurt, Melis Birkan, Tolga Çevik’in kızı Tuna Çevik arasında paylaştırdı. Tuna Çevik’in oğlu Tan Çevik ile birlikte Hülya Gülşen Irmak, Tuncay Beyazıt, Cem Cücenoğlu, Ali Uyandıran, Emin Mecnunbeyli, Şeniz Kurultay Gürükan, Demet İyigün ve Munis Düşenkalkar filmin diğer oyuncuları.

Format: 2D

Seanslar: 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00

cinemoa-aralik-2016-filmleri

Dağ 2    

Ülke genelinde çok önemli bir gişe başarısı edinen Dağ 2, Cinemoa’da da altıncı zafer haftasına girdi. 4 Kasım Cuma gününden itibaren gösterimde olan film, 200 bin nüfuslu Darıca’da da yoğun ilgi görüyor. Alper Çağlar tarafından yönetilen filmin başlıca rollerinde Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş, Murat Arkın, Armağan Oğuz ve Bedii Akın var. Teröristlerin elinden kurtulmayı başaran iki arkadaş Oğuz ve Bekir’in bu vakadan altı yıl sonra özel bir görev için Özel Kuvvetler 8’nci Muharebe Arama Kurtarma Timi’ne katılmasıyla yaşadıkları dramatik macera savaş türü filmleri sevenlere de hitap ediyor.

Format: 2D

Seanslar: 11.15, 13.50, 16.30, 19.15, 22.00

İkinci Şans

Romantik dram türü filmleri sevenler, biraz da Özcan Deniz hayranları İkinci Şans’ı hayli tuttu. Film Darıca Cinemoa salonlarında dördüncü hafta da yer buldu. Yönetmen Özcan Deniz ile birlikte Nurgül Yeşilçay, Mesut Can Tomay, Afra Saraçoğlu, Berrin Arısoy Akhasanoğlu, Fulya Şirin, Anıl Altınöz, Aybike Turan, Duygu Çelebi ve Füsun Erbulak tarafından rollerin paylaşıldığı film matematik öğretmeni Yasemin ile girişimci, restaurant sahibi iş adamı Cemal’in hayatlarının kesişmesini, birbirine hayli zıt karaktere sahip iki insanın geçmişlerini göz önüne aldıklarında ikinci bir şansa olan ihtiyaçlarını anlatıyor.

Format: 2D

Seanslar: 16.30, 19.15, 21.30

Çakallarla Dans 4

Sinemaseverler bu komedi serisini tuttu. Çakallarla Dans 4, Cinemoa’da üçüncü gösterim haftasına giriyor, muhtemelen dördüncü haftayı da zorlayacak. Murat Şeker tarafından yönetilen film özetle filmin sevilen kahramanları Muhasebeci Servet, Kayınço Gökhan, Köfte Necmi ve Del Piero Hikmet’in Edirne’ye kadar uzayan define serüvenini anlatıyor. Filmde rolleri Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Derya Şensoy, Hande Katipoğlu, Burç Aslan ve Adem Abi ile Alper Aytekin paylaştı.

Format: 2D

Seanslar: 12.00, 14.30, 16.45, 19.30, 21.45

darica-cinemoa

Underworlds: Blood Wars

ABD yapımı aksiyon, fantastik, korku türündeki film Underworld serisinin beşinci filmi. Selene yine soluksuz bir aksiyon içinde geçirir filmi çünkü çifte saldırı ile karşı karşıyadır. Kendisine ihanet eden Lycan’lar ile Vampirler bu savaşçı kadının peşindedir. Babası Thomas ve David bu savaşta ondan yana taraftır ama Selene büyük bir fedakarlık örneği sergileyerek bu amansız savaşı bitirmek zorunda kalır. Anna Foerster tarafından yönetilen filmin başlıca rollerini Kate Beckinsale, Theo James ve Tobias Menzies paylaştı. Cinemoa’da ikinci gösterim haftasına giren Underworlds: Blood Wars/Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları adlı filmin ilk hafta gördüğü ilgiyi önümüzdeki hafta da koruyacağı sanılıyor.

 Format: 3D

Lisan: Dublaj

Seanslar: 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Allied/Müttefik  

Yine bir ABD yapımı olan gerilim, romantizm ve tarih içeren Allied/Müttefik filmin üstüne çıkan başrol oyuncusu Brad Pitt ile Cinemoa’da da ikinci gösterim haftasına girdi. Robert Zemeckis yönetmen koltuğunda ustalığını konuştururken filmin diğer başlıca rollerinde Marion Cotillard ve Jared Harris var. 1942 yılında Kuzey Afrika’da düşman hattında savaşan istihbarat subayı Max Vatan, Fransız direniş savaşçısı Marianne Beausejour ile tanışır. Birbirlerine aşık olan ikili aşklarını sürdürmek için savaşın büyük baskısı ile de direnir…

Format: 2D

Lisan: Altyazı

Seanslar: 11.15, 13.45

Cinemoa’ya Dair

Darıca Park AVM’nin 4’ncü katında yer alan Cinemoa, 5 salonunda toplam 500 kişi kapasiteye sahip. Toplam 2 milyon 500 bin TL tutarında yatırım için her bir salona ortalama 500-600 bin TL harcamada bulunuldu. Salonlar ortalama 100-110 koltuklu. Salonlarda gümüş perde kullanıldı. Sabah 10.00 ile gece 01.00 arası gösterim yapılıyor. Her türlü konfor ile birlikte görüntü ve ses sisteminde son teknoloji kullanıldı. Sinemaların yer aldığı katta biri açık biri kapalı 2 kafeterya salonu yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.