xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dasiad’ın 29 Ekim Konuğu: 93 Yıllık Çınar Hıfzı Topuz

0 913

Darıca Sanayici ve İş Adamları Derneği – DASİAD, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için çok özel bir konuk davet etti: Gazeteci yazar Hıfzı Topuz. Hüseyin Özdinçer başkanlığındaki DASİAD yönetiminin hazırladığı etkinlik Bayramoğlu Paradise İsland Resort Hotel’de gerçekleşti. Yayınlanmış 50’ye yakın eseri olan 93 yaşındaki Hıfzı Topuz “Maşallah” denilesi enerjisini beden diliyle ve konuşmalarıyla çevresine de yansıttı.

 

Cumhuriyet Var. ‘Cumhuriyet’ Var!

Atatürk’ü anlatmaktan hiçbir zaman sıkılmayacağını belirten Hıfzı Topuz, “Cumhuriyet var. ‘Cumhuriyet’ var. Atatürk, Cumhuriyet’e anlam kattı. Cumhuriyet’in temelinde saygınlık, özgürlük, demokrasi, bağımsızlık, barış var” dedi. Günümüz itibariyle Cumhuriyetçi ve Atatürkçüler’in maalesef azınlıkta olduğunu söyleyen Topuz, “Ama biz asla mücadeleden, savaştan vazgeçmeyeceğiz. Öte yandan bu savaş tankla topla tüfekle olmayacak. Barışçıl bir savaş olacak. Topluma Cumhuriyet’i ve Atatürk’ü anlatarak sevdireceğiz” diye konuştu.

  dasiad-29-ekim-cumhuriyet-bayrami

Atatürk’ün Cumhurbaşkanlığı sürecinde Başbakanlık yapan İsmet İnönü’ye daha 93 yıl önceden verdiği; tarikat, cemaatler, ağalık düzenine ilişkin her tür uyarısının ne kadar büyük önem taşıdığının günümüzde anlaşıldığına vurgu yapan Topuz, “Atatürk’e hala saygı duymayanlar var ama biz onlara Ulu Önderi sevdire sevdire, inandırarak anlatacağız. Hakettiği sevgi ve saygıyı duymalarını sağamaya çalışacağız” diye konuştu.

gazeteci-yazar-hifzi-topuz

Kaymakam Karaman Kitabını Hediye Etti

 Darıca Kaymakamı Ömer Karaman ve DASİAD Başkanı Hüseyin Özdinçer’in güne ve etkinliğe dair kısa birer konuşma yaptığı program hayli renkli görüntülere de sahne oldu. Kaymakam Karaman söyleşi sonrası Hıfzı Topuz’a kendi yazdığı, Milli Mücadele döneminin önemli isimlerinden ve kahramanlarından Şahin Bey’i yad ettiği, “Şanlı Müdafaa Şahin Bey” adlı kitabı hediye etti. Hıfzı Topuz kitaptan bilgi sahibi olduğunu belirtip yazarı Ömer Karaman’dan ayrıntılı bilgi edindi.

dasiad-cumhuriyet-bayrami-etkinligi

“Size Aşık Oldum”

Hıfzı Topuz söyleşinin ardından okurları ile sohbet edip kitaplarını imzaladı. Bu esnada Çağdaş Eğitim Vakfı kurucu üyesi Umran Ökten, Hıfzı Topuz ile koyu bir sohbete dalıp, “Size aşık oldum” dedi. Ökten, ÇYDD Genel Başkanı merhume Türkan Saylan ile yakın arkadaş olduğunu belirtip, “Başı sarılı halde, boneli çekilen o fotoğrafını çektirdiği esnada dizlerinin dibinde ben vardım. Ben ne zaman umutsuzluğa düşsem Türkan hocanın yanına giderdim. Bir gün de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne üye olmak için yanına gitmiştim. Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) kurucu üyesi oldum” dedi.

dasiad-29-ekim-etkinligi

İlgi Çok Yoğun Oldu

Etkinliğe Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, CHP Darıca İlçe Başkanı Yakup Törk ve Darıca Belediye Başkan adayı Cengiz Güçer Hamşioğlu, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler ve eşi GTO Meclis Üyesi Sevgi Çiler, Gebze Belediyesi CHP Meclis Üyesi ve Bayramoğlu’nu Sevenler Derneği Başkanı Neşe Celep, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Nevzat Aytekin, Bayramoğlu Mahallesi Muhtarı Ferman Aktaş, Yenimahalle muhtarı Hasan Serçe, Bayramoğlu Sahil Mahallesi A.Ş (Ada) Yönetimi Başkanı Metin İnan, Kocaeli Kadın Girişimciler Başkan Yardımcısı Mukadder Doğanay,  Çağdaş Eğitim Vakfı kurucu üyesi Umran Ökten, Bayramoğlu Pedaliza Otel’in sahibi Hülya Aykanat, Hegzagone Otel ortağı Zeki Etyemez ile dernek üyeleri ve konuklar katıldı.

dasiad-29-ekim-2016

DASİAD Başkanı Hüseyin Özdinçer, başkan yardımcıları İnci Ceyda Teomanlı ve Metin İnan, yönetim kurulu üyeleri Mukadder Doğanay, Şadi Güven ve Serdar Özmet ile DASİAD Genel Sekreteri Mehmet Alcan etkinlik boyunca çok güzel bir ev sahipliği sergiledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.