xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Dekolte Estetiği Uygulamaları

0 1.075

Yüz estetiği yaptıran ve sonuçlardan memnun olan kadınlar boyun ve göğüs bölgelerinin de yüzlerinin genç görünümüyle uyumlu, kırışıksız, gergin bir hal almasını istiyor ve bunun için dekolte estetiği yaptırıyorlar. Boyun bakımı konusunun önemli olduğunu vurgulayan yayınlara rağmen bazılarımız dekolte bölgesine yüzümüze ve ellerimize özendiğimiz kadar özenmiyoruz. Fakat boyun bölgesi sadece ihmal sebebiyle kırışmıyor tabii, bu bölgedeki derinin oldukça ince ve narin olmasının, boynu güneşten korumamanın, ilerleyen yılların da boynumuzun kırışmasında ciddi derecede rolü var.

 

Yakası açık kıyafetler giymeyi seven çok kadın vardır ve dekolte bölgesi kırışmış, lekelenmiş haldeyse bu tarz giysilerle kötü görünürsünüz. Ama dekolte estetiği yaptırarak bu sorundan kurtulmanız mümkün. Boyun ve göğüs bölgesindeki çizgilere, lekelere, yara ve yanık izlerine yapılan bir dizi boyun gençleştirme uygulamasıyla bu bölgenin gergin ve daha genç görünümlü bir hale gelmesi sağlanabiliyor.

Dekolte estetiği kimlere yapılır meselesine de değinelim; aşağıya yazacağım uygulamalar orta yaş veya daha ileri yaşlardaki kadınlara yapılıyor doğal olarak. Genç bir kadının boyun kırışıklıkları gibi bir sorunu olmaz normalde, değil mi, belki ancak yanık – yara izleri veya cilt lekeleri olabilir. Bunlar için yapılacak şeyler de var ama normal şartlar altında kırışıklıkların rahatsız edici bir düzeye gelmesi 40 yaş sonrasında gerçekleşiyor.

dekolte estetiği

Dekolte estetiğinin 4 aşaması

Dekolte bölgesi olarak adlandırılan bölge boynun tamamını ve göğüslerin üst kısmını kapsıyor. Bu bölgenin gençleştirilmesi çoğunlukla 4 basamakta gerçekleştiriliyor. Fakat bunların hepsine ihtiyacınız olmayabilir tabii. Uzman bir doktorla görüşerek yaşınıza, cilt tipinize ve sorunlarınıza göre en doğru olan yöntemleri öğrenebilirsiniz.

1. Dolgu enjeksiyonu: Dekolte bölgesindeki çizgilenmiş ve sarkmış kısımlar özel dolgu maddeleriyle dolduruluyor. Böylece bölge daha gergin ve pürüzsüz hale geliyor.

2. Peeling: Derinin canlanması ve elastikiyetinin artması için peeling yapılıyor.

3. Meme estetiği: Memelerin birbirine çok yakın olması gibi dekolte bölgesinin kötü görünmesine yol açan bir sorun varsa bu sorunu ortadan kaldıracak bir ameliyat yapılıyor.

4. Botoks ve yağ enjeksiyonu: Dekolte bölgesinin gergin görünmesi için botoks, çizgilerin doldurulması için de yağ enjeksiyonları yapılıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.